Performance lifestyle

Performance lifestyle

Performance lifestyle je životní styl zaměřený na maximální výkon: V posilovně, při sportu, v práci, při studiu, tvorbě či podnikání. Charakteristické pro něj je, žít život na maximum. Jít neustále vpřed, neustále se zlepšovat a … neustále tak posouvat své limity. Rozvoj je středobodem celého Performance lifestyle a není to přitom pouze rozvoj fyzický, ale také psychický a osobnostní.

Ti, kteří si vybrali žít podle Performance lifestyle, volí skladbu potravin tak, aby jejich tělo nezatěžovaly a nezpomalovaly, ale naopak zlepšovaly jejich paměť, regeneraci, výdrž a výkon. Jí se méně, ale kvalitněji a množství jídla se mění na základě aktuálních potřeb a cílů. Doplňky stravy jsou nejprve voleny takové, které podporují zdraví. Následně takové, které optimalizují psychický a fyzický výkon a až následně mohou přijít v potaz klasické tréninkové suplementy. Vždy však platí: Kvalita před kvantitou.

Pro naplnění podstaty Performance lifestyle je nutné naučit se pracovat/trénovat vždy na maximum, na hranici svých aktuálních možností. Umět si odpírat, umět trpět, snášet bolest, nepohodlí a umět se oprostit od nižších fyziologických potřeb vůči těm vyšším sebe-přesahujícím. Na druhou stranu je však také potřeba umět odpočívat, relaxovat, dobře jíst, hodovat a bavit se. Umět se odměnit a potěšit. Najít si čas na přemýšlení a rozjímaní.

Performance lifestyle je také o schopnosti zvládat dennodenně spoustu aktivit: Práci/podnikání, cvičení, studium, osobní rozvoj, relaxaci. A umět si tedy každý den naplánovat a využít na maximum. Každý den je potřeba vytěžit až na dno a jít spát s tím, že jsem pro posun vpřed udělal vše, co bylo v mých silách.

Pokud žijete dle Performance lifestyle a jedete na dovolenou do zahraničí, máte v podstatě dvě možnosti: Zcela vypustit všechny starosti a odpočívat. Nebo ji využít k dalšímu posunu a obohacení sebe sama, aneb:

Push it to the limits!

Protokoly Performance lifestyle:


PT3f

Performance lifestyle 1.0

performance lifestyle 2 uvodni

Performance lifestyle 2.0

pl2 testosterone uvodnii

Performance lifestyle 2.5


 

Může se Vám také líbit

2 komentáře

 • Odpovědět
  Cheap Nike Air
  15.9.2015 at 5:54

  I enjoy the efforts you have put in this, thanks for all the great posts.

 • Odpovědět
  siev
  20.9.2015 at 19:10

  Wow!

 • Napsat komentář