Performance training

Maximal performance

Performance – označuje podstatu či konečný cíl mého tréninkového systému. Označuje trénink vedoucí k dosažení maximální a všestranné výkonnosti v podobě kombinace maximální síly, výbušnosti, schopnosti ovládat vlastní tělo v prostoru, vytrvalosti a houževnatosti.

Rozvoj maximálního performance je v hledáčku jak profesionálních sportovců (od týmových sportů až po ty bojové), tak mužů ve zbrani (vojáků, hasičů, policistů a speciálních jednotek) a obecně všech, kteří se ztotožňují s filozofií Performance training o neustálém překonávání vlastních limitů. Všech, kteří chtějí být schopni produkovat maximální výkon kdykoliv a kdekoliv, bez ohledu na to zda v posilovně, na hřišti nebo na bojišti.

Tréninkový protokol PT 3.0 Dawn of performance – Maximal performance Vás provede cestou zvyšování výkonu jak v práci s externí vahou, tak s vlastním tělem. Čeká Vás trénink, na kteří si troufají pouze ti odvážní, trénink při kterém se dostanete na dno svých sil. Pamatujte, noc je vždy nejtemnější před úsvitem.

A já Vám slibuji, že úsvit je již téměř tady!

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář