Performance training

Úvod do projektu Dawn of performance

První teaser na projekt PT 3.0 Dawn of performance vyšel již před 5 měsíci, aniž by v té době kdokoliv věděl, co to oznamovací video vlastně znamená.

Protokol měl původně vyjít už na konci května, společně s prvním dílem Performance lifestyle 3.0. Nakonec to však trvalo další 4 dlouhé měsíce, než se projekt dostal do konečné fáze.

Znamená to, že jsem ho nechával ležet u ledu? Že jsem měl nohy na stole a sem tam na tom udělal trochu práce? Že jsem se věnoval jiným projektům? Nikoliv.

Znamená to, že jsem na něm dřel s vnitřní motivací sobě vlastní. Čím více jsem se posunoval vpřed, tím více se rozrůstal. Dlouhé měsíce testování, studia po večerech, absolvování seminářů a další testování a pak sepisování, sepisování, dotáčení a další studium.

Zatímco tedy postupně vycházely další propagační videa a členové odboje byli ve stále větším očekávání, já nemohl práce nijak urychlit a svůj tvůrčí proces uspěchat.

Když mě nějaký projekt opravdu chytne, když se v tvorbě určitého protokolu najdu, tak je pak pro mě práce na něm největším duševním naplněním a neexistuje něco jako tlačení se do termínů, snaha práci urychlit, zjednodušit.

Celý vývoj PT 3.0 Dawn of performance od prvního nápadu, přes sbírání zkušeností, trénink a testování, studium a cestování, až po samotné vytváření finálního produktu trval bezmála 12 měsíců.

To, co může pro netrénované oko z vnějšku vypadat jako další snaha prodat na internetu e-book spíchnutý přes několik večerů na koleni a obsahující výcuc tréninků a informací z několika hlavních webů o cvičení, zabalený do pozlátka zatínajících fotek a samohoňky o tom „jak zázračný trénink to je“, je ve skutečnosti dílem daleko většího rozsahu a hlubšího smyslu.

Forma protokolu, jeho zpracování do knihy, tvorba grafiky, videí, obrázků a textů, to je náročná fáze, ale je to formalita. Na to jdou najmout lidi (ale dělám to zásadně všechno sám).
Skutečnou hodnotou takového protokolu je jeho vnitřní obsah. Trénink takový, který nevyčtete na internetu, který Vám z hlavy nenapíše silový kouč, který si ani při největších penězích nemůžete koupit jinde.
Trénink, ukrývající v sobě ty nejpokročilejší zákonitosti, které nemusíte chápat ani jim rozumět. To za Vás už udělal někdo jiný.
Vám stačí držet se předepsaného plánu, přesně jej dodržovat a sklidit výsledky.

O ty tady totiž jde nakonec nejvíce. Jsou to právě výsledky, které představují konečnou hodnotu protokolu. Víte kolik někteří lidé utratí za to, aby nabrali 5 kg svalové hmoty? Aby zhubli 10 kg tuku? Aby překonali své maximálky, vyhráli závody nebo zlepšili své výsledky ve sportu?

Proto věřím, že dokážete kvality Dawn of performance docenit.
A já Vám za to slibuji, že nový úsvit tréninku je již téměř tady!
Bez názvu-1

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář