Performance lifestyle Výkonnost

Brainmax: NEUROHACKER MANIFESTO

Brainmax: NEUROHACKER MANIFESTO je u nás doposud nevídanou kombinací nootropik (mozkových stimulantů a látek zvyšujících psychické zdraví), kterou jsem navrhl na základě rešerše aktuální vědecké literatury. Jaký je jeho efekt?

 

1. SÍLA: Zvyšování síly na trénink (zvyšuje acetylcholine v motoneuronech viz včerejší příspěvek).

2. SVALOVÁ HMOTA: Nárůst svalové hmoty / lepší regenerace (zvyšuje růstový hormon na 2-3 hodiny po podání).

3. MOTIVACE: Dodání agresivity na trénink / motivace do práce (zvyšuje dopamin).

4. RYCHLOST MOZKU: Zrychluje rychlost zpracování informací v mozku = myslíte lépe, rychleji a kvalitněji (Alpha GPC na rozdíl od jiných cholinů (bitartrát, citrát) zvyšuje acetylcholine přímo v mozku).

5. PAMĚŤ A UČENÍ: Zlepšuje paměť a schopnost učit se = ideální při práci i pro studium (akutní efekt 4-5 hodin po podání).

6. DLOUHODOBÁ PAMĚŤ A ŽIVOTNOST MOZKU: Při delším užívání zlepšuje dlouhodobou paměť a vede k růstu nových mozkových buněk i jejich synapsí (efekt přetrvává i po vysazení a ano je u jednotlivých látek validně vědecky potvrzen). Stojí za ním Bacopa a Gotu kola, dvě byliny z tradiční Indické medicíny.

7. Díky tomu je vhodná nejen pro studenty a pracanty, ale také při různých úrazech hlavy a mozkových příhodách k regeneraci poškozené tkáně.

8. Brát ho pak mohou a měli by na denní bázi také Vaší prarodiče/rodiče, protože snižuje úbytek intelektu s věkem a pomáhá i u Alzheimerovy demence (opět klinicky prokázáno).

 

DÁVKOVÁNÍ:

Základní dávka je 2 tbl. ráno po probuzení a/nebo před tréninkem, nalačno KAŽDÝ DEN po dobu alespoň 3 měsíců. Některé efekty pocítíte 30 minut po podání, jiné se objevují až po prvním měsíci (vliv na vytváření nových mozkových buněk). Z hlediska tréninkových výsledků je nejvhodnější kombinovat s 2 odměrkami BM 3.0, kdy následně ale už nedáváte žádné jiné předtréninkovky ani stimulanty. Kupujte na brainmarket.cz

Může se Vám také líbit

1 komentář

  • Odpovědět
    Dave
    3.5.2018 at 15:37

    Lze Manifesto s Brainmaxem 3 kombinovat ještě s Yerbou nebo hrozí kontraindikace či předávkování?

  • Napsat komentář

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.