Hormonální optimalizace Performance training

Překonání stagnace při nabírání svalové hmoty

Kombinace nadměrného množství tukové tkáně a látek, které narušují hormony (viz články o BPA a parabenech na blogu), stojí za tím, že minimálně posledních 40 let dochází k postupné mužské kastraci (proto letí skinny jeans), na což poukazují i krevní testy mých klientů: 95% trpí nedostatkem tesťáku pro nabírání svalové hmoty (pod 20 nmol/l).

Ke zvýšení přitom nestačí pouze eliminace, ale je potřeba:
1. zhubnout co nejrychleji pod 12 raději však 8% tělesného tuku (bez jojo efektu a naturálně – např. pomocí PL 3.0 Fat burning protokolu)

2. přidat přírodní látky, které vedou k jeho obnově. Ty nejefektivnější (evidence based) jsem zkombinoval v Brainmaxu 3.0. O tom, že funguje, vypovídají nejen spokojené reference klientů (na brainmax3.cz), ale také krevní testy (příklad vidíte v předminulém příspěvku). Oproti hormonální terapii na předpis (kterou pod 8 nmol/l nezískáte a většinou ani pak ne) funguje na všechny a bez negativních vedlejších účinků na zdraví.

Tyto dva postupy přitom platí nejen pro naturály, ale především pro enhanced jedince, kteří nedostatkem testíku a nadměrným tukem trpí offseason nejvíce.

Všechno co potřebujete vědet o hormonech, jak fungují, co je ovlivňuje, kde si je nechat zjišťovat a jak výsledky interpretovat, naleznete v knize PL 3.0 Efektivní postupy pro přeměnu postavy.

Pro zajímavost na další fotce můžete vidět můj výsledek z loňska, kdy jsem užíval přírodní suplementaci, kterou si zatím nechávám pouze pro studenty Univerzity PL 3.0. Vyšší hladinu jsem natty viděl ve svém životě jen 1x, kde byl dotyčný genetický zázrak.

 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.