Hormonální optimalizace Performance lifestyle

Zpětná vazba: Zvýšení Testosteronu z 16,6 na 27,7

Na přiložených fotkách můžete vidět zpětnou vazbu a krevní výsledky klienta, který byl klasickým prototypem dnešního muže: Léta chození do posilovny (zde 4) a přesto téměř žádné výsledky, nárůst svalové hmoty nulový a to i přesto, že dodržoval protokoly PT. Navíc měl problémy s ukládaním tuků na hýždích, stehnech a spodní části břicha.

Díky podezření na štítnou žlázu chodil klient pravidelně k endokrinologovi a po přeposlání výsledků byla příčina téměř ihned jasná: Nedostatek testosteronu! Zatímco nejnižší klinická norma je kolem 8 nmol/l, tak z mého pohledu testosteron pod 20 = nedostatek, který Vám brání v přeměně postavy. Na základě krevních testů klientů má přitom hodnoty pod 20 většina mužské populace. 

Co s tím? To stejné, co jsme doporučili tady klientovi: PL 3.0 Fat burning protokol a k tomu Brainmax 3.0. Prvním zajistíte správnou stravu a optimalizaci ostatních hormonů a druhým zmíněným pak provedete přímo zvýšení testosteronu. Jejich efekt se nesčítá, ale násobí.

Od posledního měření mu díky tomu testosteron poskočil ze 16,6 na 27,7 jednotek což už je nadprůměrná hodnota. Své protokoly i doplňky stravy, které jsem pomáhal vytvářet, stavím na nejnovějších výzkumech a proto fungují. A čím dříve na to přijdete, tím rychleji dosáhnete výsledků.

Adam Česlík

 

 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.