Performance lifestyle Spalování tuků

PT: Fat burning specializace

Spalování tuků je celospolečenským trendem poslední dekády. Nízké procento tělesného tuku je přitom spojeno nejen se snahami vypadat dobře, ale je současně ukazatelem dobrého zdraví.  Vnější obraz Vašeho těla je totiž ukazatelem vnitřního zdraví.

Není proto divu, že klienti systému Performance training se bez ohledu na své další cíle snaží vždy co nejrychleji spálit přebytečný tuk. A k tomu Vám nyní krásně poslouží nová Fat burning specializace, která obsahuje vše, co jste kdy potřebovali, na jednom místě!


ZAREGISTROVAT SE

Zatímco z hlediska klasického přístupu (fitness) je spalování tuků (rýsování) spjato s nekonečnými hodinami kardia na páse, restriktivními dietami a nedostatkem energie, kdy si připadáte jako zombie, v rámci systému PT k němu používáme metody výkonnostního (performance) tréninku, které zajistí přesný opak:

Nejenže budete spalovat tuk, ale současně budete udržovat svalovou hmotu a zvyšovat jak Vaší vytrvalost, tak maximální sílu!

Vím, že to může znít jako laciný reklamní slogan, vábící na novou podložku vibraplate nebo dietní pilulky, v tomto případě se ale bavíme o tréninkovém systému, který je na našem trhu od roku 2013 a za tu dobu jim úspěšně prošly tisíce lidí. Tisíce spokojených zákazníků, kteří se k němu po ty roky opakovaně vracejí! A tak velké množství lidí se nemůže mýlit.

 

Na co se můžete v rámci Fat burning specializace těšit?

  • Každý měsíc dostanete nový tréninkový plán na 4 týdny, který se každý týden mění.
  • Všechny obsažené cviky mají obsáhlé popisy techniky a videa, které zachycují, jak je provádět s reálnými váhami / intenzitou.
  • Trénink je součástí aplikace, díky které můžete mapovat svůj progres, použité váhy (později také tuk a další výsledky) a především máte přístup k tréninku kdykoliv a kdekoliv.
  • Fat burning specializace obsahuje celkem 12 tréninkových protokolů (fází), kde v každé je použitý jiný styl tréninku tak, aby Vás to nikdy nepřestalo bavit.
  • Můžete se těšit na sedm úrovní intervalového tréninku, silový trénink, metabolické komplexy, kruhové tréninky, základy vzpírání, atletiku nebo dokonce i strongman trénink (až na samém konci).
  • Každý měsíc přitom dostanete popis aktuálního tréninkového plánu s vysvětlením, na jakém principu funguje, a jak ho máte cvičit.
  • To ale není všechno, kromě toho se Vám odemknou také články, které Vám podrobně osvětlí použité tréninkové metody, takže vždy budete vědět, proč cvičíte co cvičíte (i když to sakra bolí).
  • STRAVOVÁNÍ: Každý měsíc získáte postupnou dávku informací jak se stravovat, respektive jak stravování upravit na základě vlastní individuality.
  • SUPLEMENTACE: Postupně Vám představíme ty nejefektivnější suplementy pro spalování tuků, včetně vědeckých studií, které prokázaly jejich efektivitu.
  • ŽIVOTNÍ STYL: V pozdějších fázích se pak můžete těšit také na méně obvyklá témata jako jsou hormony, snižování stresové zátěže, psychika, pochopení vlastních genů a mnoho dalšího!

 

 

 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář