Performance training

Hypertrophy specializace

Po letech útlaků, kdy bylo skoro až ostudou přiznat se, že cvičíte kvůli svalům, zažívá trénink pro nabírání svalové hmoty konečně druhou renesanci a nový systém Performance training Vám nyní dává možnost dosáhnout lepších výsledků než kdy dříve.

Cílem Hypertrophy specializace je představit trénink pro naturální cvičence, kteří touží mít tvrdé, vyrýsované a funkční svaly, s minimálním podílem podkožního tuku, bez nutnosti střídat objem a dietu. A to vše prostřednictvím cviků a tréninkových metod od dob zlaté éry kulturistiky až po nejnovější poznatky vědy o hypertrofii.


ZAREGISTROVAT SE

Neduhem současného posilovacího tréninku pro nabírání svalové hmoty, který vychází z principů kulturistického tréninku je, že není příliš efektivní pro naturální cvičence. Kulturisté, kteří tyto principy s úspěchem aplikují, totiž využívají látky, které mění pravidla hry – steroidy.

V rámci systému Performance training dáváme přednost naturálnímu tréninku, který potom ale musí být (paradoxně) náročnější, mít vyšší proměnlivost a je při něm potřeba dbát na až pedantní dodržování striktní techniky i tréninkových proměnných (od rychlosti opakování, až po pauzy mezi sériemi).


 

Co obsahuje Hypertrophy specializace?

1. Doposud neviděné tréninkové protokoly, celkem 12 různých fází.

2. Pokročilé tréninkové metody: Od zapomenutých tréninových plánů ze zlaté éry, přes několik úrovní Performance GVT, až po tréninky pro funkční hypertrofii, agonistické komplexy a specializace na jednotlivé partie.

3. Návody, jak se stravovat pro daný cíl i vlastní individualitu.

4. Jakou zvolit suplementaci, kdy užívat a proč.

5. Spoustu nechutné teorie, kterou můžete vynechat (hormony, zdraví, spánek, psychika).

6. Systém, který Vás bude nutit neustále postupovat kupředu a nikdy se nezastavit na místě.

7. Systém, který Vám poskytne ty nejnáročnější tréninky, ale také tu největší zábavu.

8. A když Vás to přestane bavit, můžete vždy přejít k tréninku pro jiný cíl (tuk, síla, performance).

 

 


Na videu výše můžete vidět příklad jednoho Hypertrophy tréninku, z 3. měsíce. Jedná se o využití metody vrstvení pro nabírání svalové hmoty.

 

Jak funguje nový systém Performance training? 

 

1.Nový systém PT má podobu webové aplikace, do které se dostanete přes zkrácený odkaz odbojpt.cz. Na této stránce máte možnost zaregistrovat se (v podstatě jen vypíšete jméno, email, heslo a jste uvnitř).

2. Po registraci si můžete přečíst podrobné popisy všech specializací (v MENU – specializace), stejně jako doprovodné aktuality k novému systému. Navíc tam na Vás vždy čeká nějaký ten bonusový článek zdarma (aktuálně to je 10 zásad stravování pro maximální výsledky).

3. Pokud se rozhodnete začít cvičit, zaplatíte první měsíc členství a zvolíte Fat burning specializaci, čímž se Vám odemkne první z 12ti navazujících tréninkových plánů pro spalování tuků. Jak dlouho u specializace vydržíte bude čistě na Vás. Po dokončení každého tréninkového plánu (měsíce) dostanete novou možnost změnit specializaci a tím i Váš cíl.

4. A teď to hlavní, co dostanete za členství v odboji?

 • Každý měsíc nový tréninkový plán, pokaždé jiný, zábavný a vyzývavý.
 • Tréninky jsou zpracovány ve formě přehledných tabulek s přesnou definicí jednotlivých tréninkových proměnných (včetně tempa, intenzity, délky odpočinku mezi sériemi a schématem přidávání váhy).
 • Mapování Vašeho progresu, z hlediska odcvičených tréninků i použité váhy
 • Popis všech použitých cviků včetně videí provedení s reálnými váhami.
 • Vysvětlení použitých tréninkových metod, často včetně podrobných článků, představujících i pozadí jejich vývoje.
 • A jako bonus se Vám každý měsíc odemknou články z oblasti:
 • STRAVOVÁNÍ: Od obecných principů, přes různé styly stravování, až po přesně rozepsané jídelníčky nebo chutné recepty!
 • SUPLEMENTACE: Popis jednotlivých suplementů, včetně vědeckých studií, kvalitních forem a doporučených dávek.
 • ŽIVOTNÍ STYL: Speciální články nad rámec systému, např. z oblasti psychiky, zdraví, hormonů a další.

Může se Vám také líbit

6 komentářů

 • Odpovědět
  Tom
  11.10.2018 at 21:59

  Zdravím, budeme se moc se zveřejňenovou hypertrophy specializací PT těšit i na Hypertrophy protokol v rámci Performance Lifestyle? Díky.

  • Odpovědět
   Adam Česlík
   15.10.2018 at 15:52

   Zdravím, ten je zařazen v rámci této specializace. Každý měsíc máte nové články o nabírání svalové hmoty, od nastavení makroživin, přes potraviny, příkladové jídelčníky i recepty + podrobné popisy suplementací, úpravy životního stylu a vše dalšího. Informace jsou dávkovány postupně každý měsíc, aby to člověk hned mohl aplikovat v praxi.

   • Odpovědět
    Tom
    22.10.2018 at 11:52

    Děkuji, za reakci. Tedy ve formě PL3 knihy v sérii Optimalizace zdraví + Efektivní postupy + Fat burning protokol, kde právě ještě očekáváme Hypertrophy a Maximal Performance, již nebudou? Škoda 🙁 Zkusím pospat proč…

    Vyhovuje mi právě možnost si knihu vzít ven na tabletu, číst ve formě strukturované knihy se začátkem a koncem, kde si mohu přeskočit na konkrétní kapitolu dle potřeby… (a spousta dalších výhod knihy) a snadno se v tom orientuji.
    Aktualizace ve formě článků na blogu jsou super, ale na orientaci už to tak příjemné není. Když vyjde nový článek tak je to ještě fajn, ale jakmile mám hledat v historii nebo najít konkrétní článek nebo zjistit, které všechny patří pod Protokol pro zlepšení spánku (což v knize během pár vteřin najdu stranu 161), tak bez šance. Buď ho vůbec nemám k dispozici nebo chaos jako když otevřu gmail s 1000+ maily bez složek (a ještě bych viděl prvních deset). Chápu, že někomu ten chaos-přístup „všechno na jedné hromadě, pak se to fulltextem najde“ vyhovuje, pro mne je to s mým lehkým OCD stresující až prohibitivní.

    Navíc jestli jsem si po registraci na stránky správně všiml, je k dispozici pouze možnost PT + PL, bez možnosti se zabývat samostatně PL, pokud trénuji něco vlastního, jako bylo doposud možné s knihami?
    Přístup není úplně za hubičku – nadstandardních amerických $30 měsíčně s českým příjmem (vs jednorázová investice za konkrétní protokol), což už tak dost nákladný zdravý život (strava, sport, suplementace) ještě prodražuje, navíc obsah je zaměřen na tréninky (tj. poměrem 2-4 PT na 1 PL?), tak mne těch několik článků měsíčně zaměřených na PL (a to ještě nemusí být k oblasti, kterou hledám, např. spánku) vyjde zatraceně draho.

    Co variantu „PL-only“ přístupu do odboje? Dostupné všechny napsané vydané články a jejich placení formou kreditu za přečtení (± odpovídají skutečnému poměru PT vs PL a frekvenci publikace)? Měl bych k dispozici přehledně vše ve struktuře a k dispozici kdy to chci/potřebuji a současně by bylo z čeho platit další rozvoj a obsah.

    • Odpovědět
     Marek Kolman
     23.10.2018 at 13:27

     Dobrý den,
     naprosto s Tomem souhlasím. Už mi to přijde jen jako těžký business, který chce z klientů vyždímat maximum. Škoda, že začátky Performance training jsou pryč…

     • Adam Česlík
      7.11.2018 at 16:46

      Zdravím Marku, nový systém obsahuje 48 tréninkových protokolů, 200 článků a 800 cviků, kde 90% z toho jsou zcela nové informace. Celý vývoj nového systému stál rok času, kdy na něm pracovalo osm lidí a stálo to přes 1,5 milionu korun. Sám tedy uznáte, že je potřeba nastavit ceny takovým způsobem, aby se investice splácela a vyplatila. Většinu vydělaných peněz navíc investuji do dalšího rozvoje systému, tak aby se v něm klienti cítili stále lépe. Proto mě mrzí, když do toho nevidíte a napíšete něco takového, zejména pokud vezmeme, jak snadno se dá 700 Kč měsíčně uštřit jinde. Chápu, že to není pro každého, ale oproti tomu že za stejnou cenu máte večeři pro 2 (v menším městě) nebo 1 trénink s trenérem v Praze, tak mi to hodně nepřijde. Adam Česlík

    • Odpovědět
     Adam Česlík
     3.11.2018 at 18:39

     Ahoj Tomáši, chápu, že pokud nechceš podle systému cvičit (což je to hlavní), tak to může být zbytečně drahé. Některá témata budou vycházet samostatně jako ebooky, takže pak budeš určitě uspokojen a časem přibude možnost si i některé informace ze systému zaplatit zvlášť. Aktuálně šlo o to, že chtěli klienti systému PT napojit na trénink samotný i informace o stravování, suplementaci atd.

  Napsat komentář

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.