Performance lifestyle Přednášky

Nová přednáška: Na hraně poznání – 19. 10.

AT THE EDGE OF SCIENCE

-Přednáška Performance lifestyle: 19. října, Praha, cena: 500 Kč-

VSTUPENKY


V říjnu se vypravíme v rámci jediné veřejné přednášky pro tento kvartál až na samou hranici vědeckého poznání, kdy se po vzoru přednášek o Stínu a Osudu seznámíme hned s několika zajímavými, byť zdánlivě nesouvisejícími tématy.

Mezi tato témata bude patřit vliv světla na naše zdraví, cirkadiánní stravování, nové poznatky z výzkumů lidské dlouhověkosti, nečekaná perspektiva pro zlepšení ekologie planety, či výzkum látek měnících vědomí a jejich terapeutické využití.

Hlavním motivem pak je myšlenka, že vědecký pokrok se neustále zrychluje a přibývá zajímavých studií a poznatků, které se však stávají pro běžného člověka stále méně uchopitelné a dostupné, což nás přivádí do paradoxní situace, kdy jsou nové závěry vědy pro ucho běžného člověka tak exotické, až je považuje za nevědecké. A věří jen tomu, co na něj vyrchlí televizní zprávy nebo sociální influenceři.

Více informací najdete na stránce s přednáškou.

Hlavní témata:

  1. Vliv světla na zdraví: Aneb proč špatné světlo ničí oko, způsobuje deprese i obezitu.
  2. Cirkadiánní stravování: Jak se stravovat s ohledem na naše vnitřní hodiny tak, aby tělo vypadalo lépe, bylo silnější a výkonnější.
  3. Lidská dlouhověkost – z Harvardu až na konec světa: Nejnovější vědecké objevy o lidském stárnutí, a jak jej zpomalit
  4. Nevídaný rozměr hub: Nový pohled na evoluci života na zemi, skrytá říše hub, medicinální houby a lysohlávky.
  5. Změněné stavy vědomí jako lidská přirozenost: Proč lidé vyhledávají stále změněné stavy vědomí, a jak je můžeme využít v rámci terapie i osobnostního růstu.

ZAKOUPIT VSTUPENKY:

CENA: 500 Kč

VSTUPENKY

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.