PL: Cirkadiánní protokol

NYNÍ V PRODEJI

Obnovte svůj cirkadiánní rytmus během 4 týdnů


Náš cirkadiánní rytmus řídí:

  • Optimalizaci energie během dne, a tím i výkonnost.
  • Hormony, imunitu i další systémy.
  • Trávení i detoxikaci.
  • Kvalitu spánku.
  • Tělesné reparační procesy.
  • Délku života a odolnost na vznik onemocnění.

Všechny tyto procesy jsou řízeny našimi vnitřními hodinami, které mají sídlo v mozku, ale nacházejí se taky v každé buňce našeho těla. Jedině pomocí jejich synchronizace je možné řídit něco tak komplexního, jako je lidské tělo, obsahující miliardy buněk, provádějících v každém okamžiku trilióny chemických reakcí.

Co se ale stane, když nejíme, necvičíme a hlavně nežijeme v souladu s našimi vnitřními hodinami? Vzniká cirkadiánní mišmaš, kdy naše tělo nefunguje optimálně, a tak vzniká prostor pro chyby, které se postupem času přetavují do zdravotních komplikací, až vzniku nemoci.

Více o této problematice i se studiemi zjistíte ve článcích o vlivu modrého světla na zdraví oka, a článku o vlivu umělého osvětlení v noci (ALAN) na cirkadiání rytmus / cvivilizační onemocnění. 

Cirkadiánní protokol je ultimátním nástrojem, který Vás postupně naučí, jak optimalizovat své světelné prostředí, životní styl, stravu, trénink i suplementaci tak, abyste během 4 týdnů resetovali své vnitřní hodiny, a od té chvíle se začali cítit lépe, měli více energie, lepší náladu, regeneraci, a hlavně dosáhli optimálního zdraví. 

Protokol má 150 stran, obsahuje 3 hlavní části (teoretickou, praktickou a technologickou), v rámci kterých Vám představí stovky praktických tipů a strategií, nejnovější vědecké studie, a umožní Vám dalekosáhle zlepšit svůj život.

OBJEDNAT

CENA: 1000 Kč

(protokol se kupuje přes stránky www.odbojpt.cz, kde naleznete všechny produkty Performance)