Přednáška: Poznej sám sebe (neurotyping)

Přednáška Performance lifestyle

-ZÁZNAM BUDE K DISPOZICI V SEKCI VIDEO-PŘEDNÁŠKY V ODBOJI


Jaké jsou nedostatky Vaší osobnosti a jak je odstranit? Na jakém tréninku budete mít nejlepší výsledky? Pro jakou práci se hodíte nebo koho si vybrat pro tu svou? A v neposlední řadě, jak se potřebujete stravovat pro maximální efektivitu? To vše jsou otázky, na které si dokážete odpovědět, pokud poznáte svů osobnostní typ (neurotyp) a jeho zákonitosti.

Na této přednášce se podíváme na to, jak se dají lidé rozdělit do jednotlivých neurotypů, jejichž pochopení Vám pak dá možnost porozumět nejen sobě, ale i lidem kolem Vás. Ať již v osobním nebo pracovním životě, tréninku, stravě či sebenaplnění.

Snahy o dělení lidí do osobnostních (temperamentových) typů sahají od antického Řecka (Hippokrates z Kósu), až do dnešních dní. Přesto na této přednášce nebudeme vycházet z psychologických teorií, ale ze závěrů neurověd a především pak genetiky, která odhalila, jak jsou naše rozdíly kódovány v různých variantách genů.


Popis pro pokročilé:

Ve 21. století se koncept neurotypingu objevil u dvou světových kapacit silového tréninku: Charlese Poliquina a Ch. Thibaudeaua – u každého z nich v jiném pojetí, u obou z nich jsem studoval. Z těchto teorií sice budeme vycházet, představím si ale teorii postavenou více na závěrech neurověd a genetiky.

 

 

Na této přednášce zjistíte:

 1. Co Váš mozek potřebuje dostávat ze stravy, aby se neprojevovaly nedostatky Vaší osobnosti (u někoho podrážděnost, u jiného depresivita u dalšího apatie nebo třeba i agresivita).
 2. Pokud chcete měnit svou postavu, tak jaký zvolit typ motivace k tréninku a stravování.
 3. Jaký zvolit typ tréninku pro nejrychlejší výsledky (faktory: motivace x udržitelnost x optimální zátěž). Zatímco pro někoho je vhodnější silový trénink, pro jiného to bude trénink zaměřený na procítění svalů a pro dalšího třeba jen pohyb v přírodě.
 4. Jak více porozumět lidem kolem Vás: Jak předvídat chování lidí v různých situacích a přizpůsobit prostředky, kterými k nim promlouváte.
 5. Jednoduchý způsob, jak v rámci personalistiky či tvoření týmu poznat, kdo má jaké silné vlastnosti anebo naopak nedostatky, a na jakou práci se hodí.
 6. V partnerském životě prostředek, díky kterému porozumíte, co Vaše druhá polovička potřebuje, jak s ní komunikovat a řešit partnerské krize.

 

ZAKOUPIT ZÁZNAM

COMING SOON

CENA: 1500 Kč


 

PŘEDNÁŠKA: 

Datum konání: 4. 5. 2019
Čas konání: 10.00 – 14. 00 (4 hodiny)
Místo konání: Venku na čerstvém vzduchu.
Cena: 1500 Kč
Prerekvizity: Neurohacking a nootropika
Vstupenky v prodeji:

Probíraná témata budou:

 1. Jak se jako lidé lišíme ve své osobnosti.
 2. Základní neurotransmitery a jak se projevují v našem chování.
 3. Jaké faktory našeho životního stylu způsobují nedostatky a u koho.
 4. Nejznámější teorie osobnostních typů a neurotypingu a v čem se liší.
 5. Pět neurotypů a jejich základní charakteristiky.
 6. Aplikace v tréninku, stravě, suplementaci, osobním a pracovním životě.

 

PROBĚHLÉ PŘEDNÁŠKY:

PŘEKONÁNÍ VLASTNÍHO STÍNU

BIOHACKING

MODERNÍ TRENDY VE STRAVĚ A SUPLEMENTACE

NOOTROPIKA – ZVYŠOVÁNÍ PSYCHICKÉ VÝKONNOSTI

 

UNIVERZITA PERFORMANCE LIFESTYLE BĚH 1

 

UNIVERZITA PERFORMANCE LIFESTYLE BĚH 2

 

PŘEDNÁŠKY PL 3.0 (proběhlo cca 15)