Protokol pro maximální spalování tuků


Performance lifestyle 3.0: Fat burning protokol je dlouho očekávaný specializační protokol zaměřený na spalování tuků a s ním spojenou optimalizaci hormonů.

Protokol je určen pro všechny, od úplných začátečníků, kteří v něm naleznou přesně dané jídelníčky a tréninkové rozpisy, až po elitní klienty systému Performance lifestyle, kteří zase ocení odborné články, pravidla pro pokročilé a možnost vytvářet si vlastní trénink i stravování. 

 

Co v protokolu naleznete?


1. Nastavení makroživin pro spalování tuků na míru přímo Vám. Navíc ještě s ohledem k předešlým zkušenostem a výsledkům. Díky tomu budete přesně vědět kolik toho můžete / musíte sníst pro maximální výsledky.

 

2. Pravidla pro začátečníky i pokročilé, takže si každý najde to své. Jednoduché nástroje a návody, díky kterým se velice rychle naučíte odhadovat porce jídel tak, abyste už nemuseli nikdy nic počítat ani vážit.

 

3. Tři různé styly stravování, které si vyzkoušíte a následně se budete držet toho, na kterém budete mít nejlepší výsledky. Neříkám jim diety, protože se při nich rozhodně nebudete omezovat. V rámci systému Performance lifestyle odmítáme kalorickou restrikci, takže i při hubnutí jíte do sytosti a těšíte se z jídla!

 

4. Kompletní seznamy povolených, zakázaných a omezených potravin pro každý styl stravování. Takže nebudete muset přemýšlet, které potraviny jíst a které ne a půjdete do obchodu na jistotu! Zápletka: Je to právě výběr potravin, který rozhoduje o konečném výsledku daleko více než nastavení makroživin!

5. Doporučení vhodných doplňků stravy, které Váš pokrok značně urychlí. Dozvíte se o různých druzích proteinů a které jsou nejlepší, o základních minerálech a vitamínech a v jakých formách je kupovat a představeny budou i speciální látky a extrakty bylin, které dokáží spalovat tuk stejně jako zakázané látky.

 

6. Aby toho na Vás nebylo moc, jsou připojeny také ukázkové jídelníčky, které Vám nabídnou řadu receptů s přesným výpočtem porcí tak, abyste mohli ihned začít a nemuseli vymýšlet co vlastně jíst.

 

7. A nekončíme! K efektivnímu spalování tuků bude vždy neodmyslitelně patřit také trénink. Součástí knihy jsou protokoly a vysvětlení 3 nejefektivnějších typů tréninku pro spalování tuků, včetně Performance intervalového tréninku o vysoké intenzitě (PHIIT) první a druhé úrovně, který je jak podle výsledků klientů, tak na základě vědeckých výzkumů mnohonásobně efektivnější než tradiční monotónní kardio o nízké intenzitě, tolik zneužívané ve fitness (pokud nevěříte, mrkněte na tento článek, kde to potvrzuje 22 vědeckých studií).

 

8. Kromě těchto ryze praktických kapitol však protokol obsahuje také řadu doplňkových informací: Od zboření největších dogmat ve stravování (jakože musíte jíst každé 2-3 hodiny), přes vysvětlení toho, jak funguje spalování tuků na biochemické úrovni a kterých pět kroků je potřeba optimalizovat pro maximální výsledky, až po informace o tom, jak Vaše genetika rozhoduje o trávení, detoxikaci a tom, jak si přizpůsobit protokol dle Vašich výsledků.

 

9. No a aby toho nebylo málo, tak protože je celý protokol postaven na hormonální optimalizaci, naleznete v něm také 8 protokolů hormonální optimalizace pro estrogeny, hormony štítné žlázy a inzulínovou citlivost. Tedy hormony, které nejvíce souvisí se spalováním tuků (a kalorie a makroživiny jsou pouze jejich nástroji).

 

 10. A konečně poslední bod: Součástí Fat burning protokolu je jako bonus kompletní KETO Protokol, který Vám přesně řekne, co jíst, suplementovat a jak nastavit makra pro toto nedoceněné a mnohými špatně prováděné stravování, které má přitom řadu vědecky prokázaných pozitivních vlivů na zdraví (viz tento článek o zdravotních benefitech ketogenní diety se 17ti studiemi).

 

 

PERFORMANCE LIFESTYLE 3.0: FAT BURNING PROTOCOL

 Délka protokolu: Krátkodobý protokol:

 • 12 týdnů (nejméně)
 • 18 týdnů (optimálně

Dlouhodobý protokol:

 • Dokud budete mít výsledky
 Zakoupením získáte:
 • 200 stran A4, 4 fáze, 3 styly stravování.
 • 8 suplementačních protokolů.
 • Rozpisy všech potravin.
 • 2 jídelníčky na týden pro muže i ženu.
 • 3 tréninkové kapitoly.
 CENA: 2000 Kč  Zakoupit
 

 

 


 REFERENCE

PERFORMANCE LIFESTYLE

Performance lifestyle (PL) je komplexní stravovací systém, určený k přeměně postavy (nabírání svalové hmoty, spalování tuků, rekompozice), zvyšování fyzického (při sportu, tréninku) i psychického výkonu (při práci, podnikání, tvorbě, studiu) a celkové optimalizaci životního stylu.

Jeho třetí a nejvyšší stupeň Performance lifestyle 3.0 přidává do hry doposud opomíjená témata optimalizace zdraví, prevence a léčby nemocí a hormonální a neurotransmiterovou optimalizaci.

Východiska poznatků systému Performance lifestyle jsou:

 • Analýzy aktuálních vědeckých výzkumů – oproštěné od nejčastějších chyb interpretace a špatné citace.
 • Vědomosti světově uznávaných kapacit z oblasti tréninku a výživy (viz galerie níže).
 • Léty osvědčené postupy z praxe špičkových doktorů funkční a celostní medicíny.
 • Propojení poznatků západní medicíny a tradičních lékařských systémů.
 • Osobní zkušenosti z praxe trenéra i psychologa.
 • Self-experimenty Adama Česlíka.
 • Výsledky stovek spokojených klientů od profesionálních sportovců a vojáků po ženy v domácnosti.
 • Kritériem pro začlenění jakéhokoliv poznatku do systému Performance lifestyle přitom je opakované potvrzení ve vědeckých výzkumech, se současným nezávislým potvrzením trenérské kapacity či doktora světové úrovně a následné otestování ve vlastní praxi.

 

Mgr. Adam Česlík

Mýty o stravě 1 - objemová fázeTvůrce a majitel tréninkového systému Performance training a stravovacího systému Performance lifestyle. Jeho tvrdý a nekompromisní přístup přinesl výsledky tisícům klientů, ať již v osobní praxi nebo prostřednictvím tréninkových a stravovacích protokolů.

 • Deset let trvající praxe v oblasti zvyšování výkonu a přeměny postavy.
 • Absolvování seminářů a učení se v osobním kontaktu od nejlepších trenérů po celém světě. 
 • Stovky neuvěřitelných přeměn klientů protokolů Performance lifestyle.
 • První přirozený experiment přerušovaného hladovění na světě.
 • Titul z psychologie z klinické specializace.
 • Sám je důkazem efektivity vlastního systému.

 

Přednášky Performance lifestyle a semináře Performance training