Nová kniha PL: Superlátky

Prvního září vyjde naše nová kniha, která Vám na ploše 250ti stran a na základě citací více než 1000 studií představít 40+ nejefektivnějších přírodních látek pro:

 • Posílení Vašich tělesných obranných systému (autofágie, antioxidační systémy, střevní bariéra a další).

 • Optimalizace imunity a vypořádání těla s patogeny.

 • Hormonální optimalizace (především štítné žlázy a pohlavních hormonů).

 • Zlepšení mitochondriální funkce a energie.

 • Zvyšování pracoví výkonnosti i well-beingu.

 • Recepty na dlouhověkost podle přírodních národů i moderní vědy.

Podrobnější přehled témat najdete níže.

 

ZDRAVÍ / VÝKONNOST / PSYCHIKA / DLOUHOVĚKOST

PŘEDOBJEDNAT V ODBOJI

CENA V PŘEDPRODEJI: 1500 1000 Kč
Vychází 1. 9. 2019

(Do odboje je nutno se přihlásit / zaregistrovat. Protokoly a knihy se nově kupují přes něj. Díky tomu si pak můžete kdykoliv stáhnout aktuální verzi). 

 

Co jsou to Rasayana  (superlátky)?


Slovo Rasayana pocházející ze sanskrtu, je to staré indické označení pro postupy, které měly přivést lidem zdraví, výkonnost a dlouhověkost. Toto označení se pak konkrétněji používalo také pro rostliny, které měly blahodárný vliv na celkové fyzické i duševní zdraví na všech úrovních (tzv. všeléky).

Přesuňme se do 21. století a ocitáme se v době exponenciálního rozvoje genetiky a evoluční biologie, kdy se investují bilióny dolarů do snah odvrátit stárnutí člověka, najít prevenci a léčbu civilizačních onemocnění a obecně zlepšit kvalitu jeho života.

Doba se změnila, spiritualita byla vyměněna za vědu, víra za vědecké studie. Cíle ale zůstaly překvapivě stejné: Působit pomocí látek cíleně na zdraví člověka.

A k velkému překvapení vědců se ukazuje, že po rozklíčování nejsložitějších biochemických procesů v našich tělech skutečně starobylé rasayany neboli superlátky existují.
Resveratrol, EGCG, Curcumin a desítky dalších látek izolovaných z rostlin jsou nyní intenzivně zkoumány v tisících studiích, od Petriho misek, přes užití na krysách a dalších zvířatech, až po skutečné studie na lidech.

Jaké informace nám přivádí moderní věda o starobylém užití přírodních látek?  To se Vám pokusíme shrnout v nové knize s prostým názvem: SUPERLÁTKY.

 

Nová kniha: Superlátky


V knize najdete podrobné kapitoly o celkem 30ti více či méně známých superlátkách s kompletním shrnutí jejich efektivity a účinků na základě veškeré dostupné vědecké literatury (když budou vycházet nové studie, budeme vydávat updaty), stejně jako mé praktické zkušenosti a přesné dávkování.

Součástí budou také suplementační protokoly pro různé cíle, a přehlef toho, jak optimalizovat také svůj životní styl.

Cílem knihy je využít aktuální vědecké znalosti o starobylých i poměrně nových superlátkách, pomocí kterých můžete hacknout své zdraví, vytvořit prevenci civilizačních onemocnění a hlavně se vydat cestou dlouhověkosti.

Knihu si nyní můžete předobjednat za zvýhodněnou cenu v odboji v sekci stravovací protokoly. Knihu s Jančou a Charliem intenzivně dokončujeme a plánované vydání bude prvního září.

 

Výběr z obsažených témat:

 1. Podrobné manuály k celkem 40ti hlavním a několika vedlejším superlátkám, rozdělené mezi témata: Rasayany, přírodní antibiotika, dlouhověkost, adaptogeny / hormony, medicínské houby, psychika.
 2. Jak podle nejnovějších vědeckých poznatků funguje lidské stárnutí, a které biochemické procesy jej ovlivňují.
 3. Látky a jejich kombinace, které podporují dlouhověkost člověka.
 4. Kompletní přehled přírodních antibiotik, a jak je efektivně využívat proti bakteriálním infekcím různého typu.
 5. Přírodní látky, které dokáží selektivně potlačovat rakovinné bujení, a přitom podporovat vytváření nových buněčných cyklů zdravých buněk.
 6. Jak dostat ty nejefektivnější neuroprotektivní látky do mozku a podpořit jejich efekt.
 7. Proč je melatonin molekulou zdraví, a ze proč jej doplňovat v přírodní podobě a z kterých rostlin.
 8. Látky zmírňující lokální i systémovou zánětlivost: Od bolesti zubů, až po prevenci kardiovaskulárních onemocnění.
 9. Nejefektivnější přírodní látky pro hormonální optimalizaci, nakopnutí pohlavních hormonů a přeměnu postavy.
 10. Přírodní drogy a jejich využití pro zlepšení paměti, kreativity a flow: Od čokolády po mikrodózing.