Nová kniha PL: Superlátky

Naše nová kniha Vám na ploše 300 stran, představí 40 superlátek (Rasayán) rozdělených do sedmi hlavních kapitol, které mají na základě více než 1000 citovaných studií efekt na:

 • Posílení Vašich tělesných obranných systému (autofágie, antioxidační systémy, střevní bariéra a další).

 • Optimalizace imunity a vypořádání těla s patogeny.

 • Hormonální optimalizace (především štítné žlázy a pohlavních hormonů).

 • Zlepšení mitochondriální funkce a energie.

 • Zvyšování pracoví výkonnosti i well-beingu.

 • Recepty na dlouhověkost podle přírodních národů i moderní vědy.

Podrobnější přehled témat najdete níže.

 

ZDRAVÍ / VÝKONNOST / PSYCHIKA / DLOUHOVĚKOST

OBJEDNAT V ODBOJI

CENA 1500 Kč

(Do odboje je nutno se přihlásit / zaregistrovat. Protokoly a knihy se nově kupují přes něj. Díky tomu si pak můžete kdykoliv stáhnout aktuální verzi). 

 

Co jsou to Rasayana  (superlátky)?


Slovo Rasayana pocházející ze sanskrtu, je to staré indické označení pro postupy, které měly přivést lidem zdraví, výkonnost a dlouhověkost. Toto označení se pak konkrétněji používalo také pro rostliny, které měly blahodárný vliv na celkové fyzické i duševní zdraví na všech úrovních (tzv. všeléky).

Přesuňme se do 21. století a ocitáme se v době exponenciálního rozvoje genetiky a evoluční biologie, kdy se investují bilióny dolarů do snah odvrátit stárnutí člověka, najít prevenci a léčbu civilizačních onemocnění a obecně zlepšit kvalitu jeho života.

Doba se změnila, spiritualita byla vyměněna za vědu, víra za vědecké studie. Cíle ale zůstaly překvapivě stejné: Působit pomocí látek cíleně na zdraví člověka.

A k velkému překvapení vědců se ukazuje, že po rozklíčování nejsložitějších biochemických procesů v našich tělech skutečně starobylé rasayany neboli superlátky existují.
Resveratrol, EGCG, Curcumin a desítky dalších látek izolovaných z rostlin jsou nyní intenzivně zkoumány v tisících studiích, od Petriho misek, přes užití na krysách a dalších zvířatech, až po skutečné studie na lidech.

Jaké informace nám přivádí moderní věda o starobylém užití přírodních látek?  To se Vám pokusíme shrnout v nové knize s prostým názvem: SUPERLÁTKY.

 

CO KNIHA (ebook) OBSAHUJE?


V knize najdete celkem 7 kapitol (viz obrázek), kde každá obsahuje několikastránkový úvod, v rámci kterého většinou najdete řadu zajímavých informací. Od postupů užívaných v Ajurvédě, přes návody, jak optimalizovat jednotlivé pilíře zdraví, informace o tom, jak fungují adaptogeny či tělesná zánětlivost, až po vysvětlení lidského stárnutí, a jak lze hacknout dlouhověkost či fejeton na téma, že užívání látek měnících vědomí máme v genech.

Hlavní část knihy je pak tvořena kapitolami o celkem 40ti superlátkách (každá z nich má vlastní grafickou stranu se shrnutím, stejně jako je mají hlavní kapitoly na přiložené fotce). Kromě toho se ale v knize stručně dozvíte o dalších 32 látkách!

Tyhle kapitoly není cílem přečíst všechny po sobě, ale spíše dohledat si, a zjistit, co Vás zajímá.

S užíváním superlátek se váže řada problémů, a spoustou z nich si při nesprávném užití (či nedostatečné kvalitě) můžete ublížit. Kolem dalších pak panuje řada nejasností, či se prodávají v nevalné kvalitě.

Knihu tedy můžete používat také jako encyklopedii pro různé zdravotní problémy či nemoci, a vždycky snadno zjistíte, co je skutečně evidence-based a co je pouhý městský mýtus.

PL: Superlátky mají skoro 300 stran (nejrozsáhlejší dílo pod Performance), obsahují odkazy na více než 1000 vědeckých studií a přes 100 doplňků stravy (nejen u nás, ale i zahraničních). To bylo hlavním důvodem toho, proč ji vydáváme opět pouze jako elektronickou publikaci.

Tím druhým důvodem pak je, že budeme postupně vydávat updaty, od přidávání nových studií či suplementů, přes doplnění nových superlátek, které jsme již nestihli zapracovat, až po přidání celých suplementačních protokolů.

Protože se kniha platí přes odboj, budete mít vždy možnost si nový update znovu a zdarma stáhnout!

Právě tahle geneze a růst knihy / díla je něco co mě do budoucna láká.

 

Výběr z obsažených témat:

Podrobné manuály k celkem 40ti hlavním a několika vedlejším superlátkám, rozdělených do sedmi kapitol:

 • Pravé Rasayany – 8 superlátek
 • Nepravé rasayany (optimalizace zdraví) – 8 látek.
 • Nejsilnější adaptogeny – 5 hlavních a 10 vedlejších.
 • Přírodní antibiotika – 3 hlavní a 12 vedlejších.
 • Protizánětlivé látky – 3 hlavní a 8 vedlejších.
 • Medicinální houby – 7 hlavních a 2 vedlejší.
 • Psychika – 4 superlátky