Performance lifestyle Video-kurzy

SUPERNATURAL: Cesta vnitřního poznání (kurz na 12 týdnů)

Práce s psychikou, emocemi, myšlením, dechová cvičení, meditace, spirituální techniky – to vše je součástí systému Performance lifestyle, byť to zatím v rámci veřejných produktů a informací nešlo příliš vidět (stačí se ale podívat na video shrnující rok 2020 na konci a pochopíte).

Když jsem se před rokem vrátil z Kalifornie a začala první vlna, tak jsem se poprvé odhodlal zveřejnit nějaké to dechové cvičení a informace z oblasti spirituality. A na základě velice dobrého ohlasu jsem začal cítit, že po letech možná konečně nadešel čas, kdy se o těchto tématech nejenže bude moci veřejně mluvit, ale lidé je sami budou vyhledávat.

Stále více lidí si totiž začalo uvědomovat, že život není jen o tom, co se děje ve třech dimenzích fyzikální reality , ale že nás více než jsme si chtěli připustit, ovlivňuje také náš svět psychický, kde jako by nám něco chybělo. Pro mnohé k tomuto prozření došlo právě díky tomu, že se najednou přestalo chodit do práce, do posilovny, mezi lidi, do obchodů … a ve své nahotě se ukázal život člověka najednou nějaký prázdný a neúplný.

Výsledná existenciální krize pak vedla k probuzení části společnosti, kdy začali lidé (minimálně v naší soc. bublině) více chodit a nořit se do přírody, začali se více zajímat o seberozvoj, o pochopení svých emocí, o nalezení nějakého přesahu ze současné situace.

A tak v mé mysli vznikl koncept „SUPERNATURAL“. Koncept, který by začal integrovat různé oblasti nové vědy, psychoterapie a spirituálních nauk, k holistické práci na našem těle, psychice i vědomí.

Vtipné přitom je, že díky ukončení první vlny a zdánlivému návratu k normálu jeho čas přišel až nyní, na počátku roku 2021.

V rámci projektu Supernatural bude vycházet celá třetí řada Performance podcastů (zatím vyšly dva, a od příště už dojde k jeho přejmenování), samozřejmě i nějaké ty články a příspěvky k zamyšlení, ale hlavně:

HOLISTICKÝ 12TI TÝDENNÍ PROGRAM PRO INTEGRACI TĚLA, MYSLI I DUŠE​​​​​​​


V roce 2021 nastal ten správný čas, vydat se na novou, a pro mnohé neprobádanou cestu. Cestu za vzestupem vlastního vědomí.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

V rámci nového kurzu na Vás čeká:

  • Video kurz na 12 týdnů, každý týden nová lekce, přes 12 hodin video-přednášek a cvičení.
  • Začneme ozdravením a očistou těla a zvýšováním životní energie.
  • Následovat bude cesta psychické integrace, práce na emocích, závislostech a nevědomých programech.
  • Završená spirituálním růstem, a otevíráním Vašeho skutečného potenciálu.
  • Každý týden Vás čeká samostatná přednáška, série úkolů a cvičení ve vnějším i vnitřním světě. 
  • A dále: Vedené dechové cvičení a meditační techniky. Skripta s přehledem úkolů, a protokoly ke stažení.
  • Přístup do uzavřené telegramové skupiny pro další informace a praxi.

Cena kurzu bude po vydání 850 Kč / měsíc (4 lekce). Aktuálně je tedy sleva 20 %. 

PŘEJÍT K PRODUKTU

 

Supernatural podcasty


V rámci 3. série Performance podcastů se věnujeme tématům z nové oblasti SUPERNATURAL. A v každém z nich tak najdete spoustu témat k zamyšlení, a informací o tom, jak funguje naše vědomí. Podcasty nejsou povinné pro absolvování kurzu, protože kurz sám prozkoumá tyto témata mnohem podrobněji a obsáhleji (má přeci jen přes 12 hodin) + Vám dá praktické protokoly. Rozhodně si je ale pustit můžete.

Podcasty jsou seřazené od nejnovějšího po nejstarší:


 

 

 

 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.