Optimalizace zdraví Performance lifestyle Přednášky

Online seminář (22. března): Práce s dechem, hypoxie, dlouhověkost

Středa – 22. března – Online přes Zoom (více informací dole) – 3 hodiny – 620 Kč

Na tomto semináři se podíváme, jak souvisí celková míra našeho okysličení (z dlouhodobého hlediska) přímo s délkou a kvalitou života člověka, podíváme se, které zdravotní problémy, příznaky a nemoci začínají od buněčné hypoxie (= nedostatek kyslíku pro orgány, tkáně a buňky, který se ale neprojevuje jako dušení se), a hlavně: Co s tím dělat!

Je totiž velký rozdíl mezi tím, pouze pasivně přihlížet postupné ztrátě životní energie, ochabnutí vlastních schopností, snižující se kapacitě pro myšlení a paměť, a hlavně předčasnému stárnutí (kdy lidé ve 25 – 30 letech vypadají v obličeji na 40+), a je rozdíl pochopit, co mají tyto problémy společného z pohledu dlouhodobé subklinické hypoxie, a jak ji můžeme nejen zvrátit, ale také pracovat na celkové saturaci našeho zdraví, výkonnosti a životní energie.

Tento seminář představí:

 • Jak vzniká subklinická hypoxie na úrovni buněk.
 • Jaké jsou její symptomy, a nakolik je máte u sebe.
 • Jak vzniká z pohledu dechových vzorců, narušeného zdraví, výživy a životního stylu.
 • A jak ji začít efektivně řešit pomocí pokročilých a velice specifických praktických postupů z hlediska:
  • Potravin, mikronutrientů, základní suplementace.
  • Dechových technik.
  • Přeprogramování dechových vzorců.
  • Bio-optimalizace.
  • A pokročilých látek na hraně poznání (o kterých jsem nikde ještě nemluvil).

Seminář je určen jak pro nováčky, tak pro pokročilé klienty a studenty. Každý si tam najde to své. A pokud jste s náma online ještě nic neměli, tak si vyzkoušíte v praxi, jak probíhají online semináře na PL UNI.

Pro mě osobně je nedostatečné okysličení citlivé téma, kdy si řekneme také o tom, jak jsem v minulém roce přes tři měsíce řešil zdravotní problémy, které jsem nebyl sto rozklíčovat, dokud jsem více nepochopil, odkud vítr vane a ano příčina byla právě v narůstající hypoxii. Více na semináři!

PS: Platba je přes paypal, kdy můžete platit normálně kartou (tlačítko, které se někdy musí rozkliknout jako další možnosti). Po zaplacení Vám přijde email ze Zoomu, ve kterém bude link na seminář (až bude) + heslo.

POZOR: K přenosu je potřeba být přihlášen ke svému profilu na Zoomu, takže pokud jej nemáte, první si jej vytvořte (jde to ale i po platbě, jen musíte zadat stejný email).

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..