Brainmax 3.0: ANABOLIC DAGGER

Málokterý doplněk stravy se může v dnešní době pochlubit tím, že zvyšuje testosteron. A to nejen teoreticky, na základě klinicky prokázaných efektů látek, které obsahuje, ale především prakticky u reálných klientů. My jsme to, troufám si říci, v Brainmaxu 3.0 dokázali.

Brainmax 3.0 obsahuje celkem 13 klíčových ingrediencí, kterými jsou:

 • Maca extrakt 1:10      400 mg
 • Sibiřský ženšen extrakt 1:20  200 mg
 • Tribulus terrestris extrakt     800 mg
 • Pískavice řecké seno extrakt 1:10     200 mg
 • Rhodiola rosea extrakt 4%    100 mg
 • DIM     25 mg
 • Acetyl-L-Tyrosin         0,8 mg
 • Karnitin tartrát           150 mg
 • Citrulin malát 5500 mg
 • Kreatin monohydrát   4000 mg
 • Bisglycinát zinečnatý15 mg
 • Vitamín D3     3000 IU
 • Bioperin          3 mg

Všechny byly v minulosti mohutně zkoumány v prestižních výzkumech po celém světě a jejich mechanismus účinku na biochemické úrovni je dnes již poměrně dobře znám (více v tabulce níže). Přesto jejich výběr není nahodilý a při vytváření BM 3.0 jsem nepostupoval stylem: Pejsek a kočička vařili dort. Jednotlivé ingredience byly vybrány tak, aby se navzájem doplňovaly, podněcovaly a optimalizovaly. Díky tomu musely být u některých složek sníženy dávky oproti tomu, co se běžně používá (plné dávky jsem zkoušel sám na sobě a efekt pak začal být kontraproduktivní).

Brainmax 3.0 je tak exemplárním příkladem produktu, kdy je výsledný efekt větší než jen pouhý součet účinků jednotlivých jeho složek.

Proto je Brainmax 3.0 na našem trhu poměrně unikátní projekt: Spojuje v sobě před-tréninkový doplněk stravy bez stimulantů, který zvyšuje motivaci před tréninkem, napumpování během něj a regeneraci po jeho skončení a současně optimalizuje hormony tak, aby docházelo k rychlejšímu nabírání svalové hmoty / spalování tuků.

Současně je postaven tak, že jej na rozdíl od většiny doplňků stravy může užívat každý bez ohledu na genetické nastavení (učíme se na Univerzitě Performance lifestyle), dlouhodobě, muži i ženy a současně lze kombinovat s dalšími suplementy pro specifické účely (anabolismus / spalování tuků / nakopnutí), kdy podněcuje jejich účinek.

V současné době jej užívají tisíce spokojených klientů po celé ČR a SR, jejichž hodnocení si můžete přečíst v recenzích a referencích na: http://brainmax3.cz/recenze/

Brainmax 3.0: Anabolic dagger je i díky obsahu doporučené denní dávky dvou esenciálních mikronutrientů: Vitamínu D3 a zinku bisglycinát (nahradil glukonát ze starší verze), TŘETÍM NEJDŮLEŽITĚJŠÍM DOPLŇKEM STRAVY, který doporučuji svým klientům mít ve svém repertoáru na denní bázi. Nyní nově v příchuti: Čokoláda-pomeranč.

Mgr. Adam Česlík


BRAINMAX 3.0: Anabolic dagger

Akutní efekt na kvalitu tréninku:

 • Zvyšuje motivaci a chuť do tréninku (pokud necítíte bývá problém většinou v nedostatku aktivních forem vitamínů B).
 • Zlepšuje fyzickou výkonnost během tréninku (oddaluje únavu, zvyšuje sílu).
 • Oddaluje svalové vyčerpání.
 • Pomáhá k většímu napumpování svalů.
 • Optimalizuje anabolickou reakci na trénink, zlepšuje imunitní odpověď těla na trénink.

Hormonální optimalizace:

 • Při dlouhodobém užívání (2-3 měsíce, každý den) zvyšuje testosteron (prokázáno klinicky z krve, např. tato zpětná vazba.
 • Snižuje aromatázu a pomáhá odbourávat toxiny z těla (Více např. článek o parabenech v kosmetice).
 • Zvyšuje dopamin, u lidí trpících jeho nedostatkem tak pomáhá se stabilizací a obecně zlepšením nálady a well-beingu během dne. Pokud máte dostatek dopaminu, pomáhá dodat chuť do tréninku.

Dávkování:

Kontraindikace:

 • Neužívat v těhotenství a během období kojení.
 • Neužívat při historii melanomu.
 • Neužívat při užívání léčiv inhibující enzymy MAO (monoaminooxidázy).
 • Neužívat pokud užíváte antidepresiva nebo jiná psychofarmaka.
 • Nekombinovat s léky (fenugreek potencuje efekt léků).

Zakoupit


Složení:

Maca 400 mg

Zvyšuje hladinu DHEA – mateřského androgenu a neurosteroidu, který slouží jakoprekurzor pro testosteron a je snižován nadměrným stresem. Zlepšuje náladu, zvyšuje psychickou a fyzickou vitalitu, libido i kvalitu spermií.

 

Siberian Ginseng 200 mg

Sibiřský adaptogen, mající stimulační efekt na CNS i imunitní systém, podněcuje varlata ke zvýšené produkci testosteronu.

 

Rhodiola rosea 100 mg

Zvyšuje citlivost mozku na dopamin a serotonin, čímž zvyšuje energii i dobrou náladu, stimulační efekt větší než kofein. Nejsilnější ze všech adaptogenů, pomáhá se vypořádávat s fyzickým i psychickým stresem a zvyšuje imunitu. Využívali ji již vikingové.

 

Tribulus terrestris 800 mg

Zvyšuje sekreci Luteinizačního a Folikulostimulačního hormonu z hypofýzy, čímž podporuje tvorbu testosteronu ve varlatech u mužů a estrogenů a progesteronu ve vaječnících u žen. Pomáhá léčbě sekundárního hypogonádizmu.

 

Fenugreek 200 mg

Obdobně jako Maca podněcuje tělo ke zvýšené tvorbě DHEA, který slouží jako prekurzor testosteronu, dále zvyšuje inzulínovou senzitivitu (rekompozice postavy), snižuje množství negativních efektů zvýšeného testosteronu (akné, vypadávání vlasů) a zvyšuje poločas rozpadu energizujícího dopaminu (větší drive, motivace a energie).

 

Diindolylmethane 25 mg

Látka přirozeně se vyskytující v brukvovité zelenině, která působí jako naturální inhibitor aromatázy, díky čemuž pomáhá balancovat testosteron a estrogeny dle pohlaví. U mužů brání při zvyšování testosteronu zvýšené konverzi na estrogeny.

 

Acetyl-L-Tyrosin 250 mg

Tělo jej využívá k syntéze neurotransmiteru dopaminu, který souvisí s energií, motivací, zaměřeností na cíl a euforií. Současné užití s fenugreekem prodlužuje poločas rozpadu takto vzniklého dopaminu a tedy i stimulační efekt BM3.0.

 

Carnitine tartrate 150 mg

Zvyšuje množství a velikosti androgenních receptorů, díky čemuž plní pak testosteron ve Vašem těle lépe svou funkci a vy dosahujete rychlejších přírůstků. Jeden z nejvíce podceňovaných suplementů poslední dekády.

 

Citrulline malate 5.500 mg

Díky zvyšování syntézy NO zvyšuje napumpování při tréninku a pomáhá odvádět odpadní produkty ze svalů a vy tak dokážete cvičit déle a tvrději a lépe regenerovat.

 

Creatine monohydrate 4.000 mg

Prodlužuje délku práce svalů během tréninku, díky čemuž Vám umožní vymáčknout více opakování a více poškodit svalová vlákna a následně pomáhá s jejich regenerací. To vše se rovná rychlejší pokrok a svalové i silové přírůstky.

 

Zinc bisglycinát 15 mg

Vedle magnesia 2. nejvíce deficientní minerál v lidském těle, který souvisí s celkovou hormonální rovnováhou a zdravím a jeho nedostatek je spojen s nedostatečnou tvorbou androgenů (včetně testosteronu). Použita byla kvalitní chelátová forma zinku.

 

Vitamin D3 3.000 IU

Prohormon a genový optimalizátor, jehož nedostatek v zimních měsících je spojen se stále zvyšujícím se výskytem sezónních depresí. Souvisí s celkovou hormonální rovnováhou a chrání pohlavní hormony před ničením.

 

Bioperin 3 mg

Extrakt z černého pepře zvyšuje biochemickou dostupnost (využitelnost) všech ostatních rostlinných ingrediencí obsažených v BM 3.0. Kromě toho sám o sobě vede ke zvýšenému spalování tuků.