Děkuji za zakoupení!

Protokol v elektronické podobě Vám bude zaslán na email vyplněný při platbě (zkontrolujte prosím i spam).  V případě, že nedorazí ihned link ke stažení, tak pište na adam@risebyperformance.com Děkuji.

 

Jak postupovat dále:

  • Na email vyplněný při platbě Vám přijde odkaz ke stažení protokolu. V případě objednání většího množství produktů přijde email ke každému z nich. Emaily jsou generovány automaticky a přijít by měly ihned po zaplacení – nyní tedy již nečekáte, až Vám produkt pošlu ručně!
  •  Odkaz, který Vám přijde platí pouze po dobu 5 dní, během kterých si můžete produkt maximálně 2x stáhnout (například 1x do počítače, 1x do mobilu).

POČÍTAČ (WINDOWS, MAC OS): Kliknutím na tlačítko stáhnout se Vám protokol stáhne automaticky do počítače, přičemž se však pravděpodobně otevře v internetovém prohlížeči. To ale neznamená, že byste jej neměli v počítači. Stačí pak dokument v počítači najít a otevřít v klasickém .pdf prohlížeči (většinou se stáhne do stahování nebo dokumentů, případně na plochu). K otevření dokumentu budete potřebovat aktuální prohlížeč Adobe Reader. Na MACovi Vám stačí funkce náhled.

Mobil se systémem Android (Samsung, atd.) – Po otevření odkazu a kliknutí na stažení se dokument před otevřením stáhne do zařízení. Pokud se tak nestane po jeho otevření klikněte na tlačítko stáhnout.

Mobil se systémem iOS (Apple) – Otevřením .pdf se dokument do zařízení neuloží. Pokud se tedy na něj jen v rychlosti podíváte na mobilu, vyčerpáte si jedno stažení. Pro uložení protokolu do iphonu klikněte kdekoliv na obrazovku a vpravo nahoře dejte: Otevřít v iBooks, čímž se Vám do nich protokol nahraje. Díky této aplikaci pak můžete mít všechny své protokoly neustále u sebe v přehledném formátu.

  • Pro otevření dokumentu musíte zadat heslo, které je Vašim příjmením bez velkého písmene a diakritiky.
  • Pokud by se vyskytla jakákoliv chyba, napište mi email s předmětem CHYBA na adam@risebyperformance.com a popište ji.