PL 3.0 Efektivní postupy pro přeměnu postavy

Na fenomenální úspěch knihy Optimalizace zdraví navazuje kniha  Efektivní postupy pro přeměnu postavy, která představí další z pilířů systému Performance lifestyle 3.0 v podobě hormonální optimalizace pro spalování tuků, zvyšování výkonu, nabírání svalové hmoty a prevenci a spoluléčbu nemocí. 

PL 3.0 Efektivní postupy pro přeměnu postavy nejsou tentokrát protokolem, ale učebnicí vykládající o tom, jak funguje naše tělo, co nám škodí a co prospívá. Její tématika jde přitom dalece nad rámec přeměny postavy a zvyšování výkonu, kdy jsou v knize zkoumány také příčiny vzniku civilizačních onemocnění v kontextu holistického náhledu na fungování lidského organismu, tolik v protikladu současné alopatické medicíny zaměřené na diagnostiku a léčbu uměle oddělených symptomů nemoci, které jsou přitom pouhým táhlým nářkem našeho těla, voláním o pomoc, poukazujícím na to, že je s ním něco špatně!

Hormony v našem těle neexistují ve vakuu, ale vystupují ve vzájemných vztazích, které označuji jako HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHA. Při zachování těchto vztahů se těšíme maximálnímu zdraví a v našem těle panují optimální podmínky pro přeměnu postavy či zvyšování výkonu. Pokud však dojde k vychýlení této rovnováhy, kdy začne dominovat nebo být nedostatečně vytvářen některý z hormonů, ovlivní to kaskádovitě i hormony ostatní a následně pak celý náš organismus, což se může projevovat nejprve jako ukládání tukové tkáně, následně jako vznik odolnosti na přeměnu postavy a končit vznikem nemoci.

I přesto nejen u nás, ale také ve světě chyběl až do dnešních dní ucelený text, který by srozumitelně prezentoval nejen jak jednotlivé hormony fungují a souvisejí spolu, ale také jak je negativně ovlivňují proměnné našeho životního stylu na straně jedné a jak je můžeme optimalizovat vlastními snahami na straně druhé.

Texty o hormonech tak doposud zůstávaly buď na povrchní úrovni pro širokou veřejnost, v podobě učebnic a výzkumů pro odborníky, nebo jako bro science šířená mezi uživateli anabolických steroidů. Ať již patříte do kterékoliv z těchto skupin, Efektivní postupy jsou napsány tak, abyste pomocí nich získali nový úhel pohledu na celou problematiku a dokázali z nich těžit ve vlastní prospěch.

PL 3.0 Efektivní postupy pro přeměnu postavy mají téměř 200 stran A4, na kterých se věnuji celkem 24 tématům z oblasti zdraví, hormonální optimalizace, prevence a léčby civilizačních onemocnění, přeměny postavy a zvyšování výkonu. Pojednávají celkem o 21 různých hormonech, o jejich vlivu na zdraví a přeměnu postavy, o jejich ovlivňování nezdravým životním stylem i našimi snahami. U jednotlivých hormonů jsou představeny metody diagnostiky, krevní normy a jak je následně interpretovat.

Efektivní postupy pak také slouží jako rozcestník k jednotlivým specializačním protokolům, kdy se na základě Vaší diagnostiky rozhodujete, kterým směrem je pro Vás vhodné se dále vydat.


PL 3.0 Efektivní postupy pro přeměnu postavy – 2500 Kč

ZAKOUPIT


 

Co v efektivních postupech naleznete?


1. 5 fyziologických proměnných, které ovlivňují přeměnu postavy daleko více než nesmyslné počítání kalorií.
2. Vliv restriktivních diet a dodržování objemového jídelníčku na narušování hormonální rovnováhy a s tím spojený vznik rezistence na přeměnu postavy.
3. Přerušované hladovění mýtů zbavené a na základě čeho určit, jestli je pro Vás vhodné či nikoliv.
4. Jak rychle a efektivně zjistit, zda jste na nějakou potravu intolerantní a senzitivní ještě dlouho před tím, než její pravidelná konzumace povede ke vzniku chronických zdravotních problémů.
5. Proč nelze predikovat efektivní postupy pro přeměnu postavy na základě teorie somatotypů, metabolické flexibility, krevních skupin a dalších typologických teorií.
6. Genetická predispozice pro různé formy stravování a souvislost s hormonální optimalizací.
7. Souvislost mezi hormony a ukládáním tukové tkáně / vznikem odolnosti na přeměnu postavy / snižováním zdraví a vznikem nemoci.
8. Proč lidé nehubnou i když dělají všechno správně? Nebo naopak nejsou schopni nabírat svalovou hmotu ani kdyby na tom stál jejich život?
9. Jak souvisí poruchy činnosti štítné žlázy s ostatními hormony i našim životním stylem.
10. Nadměrné vyplavování inzulínu a jeho královský podíl na záplavě civilizačních onemocnění.
11. Sacharidy mýtů zbavené: K čemu jsou při přeměně postavy důležité a kdy nám naopak škodí. Genetická tolerance na sacharidy.
12. Kde všude kolem nás se nacházejí člověkem vytvořené toxiny, jak souvisejí se snižováním zdraví, ukládáním rezistentní tukové tkáně a vznikem rakoviny.
13. 5 typů estrogenové dysregulace, čím jsou způsobeny a jak je řešit.
14. Proč je určitá míra stresu důležitá nejen pro přeměnu postavy, ale i pro zdraví.
15. Vliv současného hektického životního stylu na vznik sympatetické dominance, kdy nadměrný stres narušuje zdraví všech tělesných systémů.
16. Skryté zdroje stresu, kterých si většinou ani nejsme vědomi, a které přitom nejčastěji stojí za brzděním našich snah o spalování tuků či budování svalové hmoty.
17. Nedostatek testosteronu jako hlavní příčina odolnosti na přeměnu postavy a důvod feminizace dnešní mužské populace.
18. 12 nejčastějších důvodů vedoucích k nedostatku testosteronu a jak je odstranit.
19. Kde si nechat zjistit a jak následně interpretovat Vaše množství testosteronu a jak souvisí s ostatními hormony.

20. Historie zneužívání steroidů a přehled negativních vlivů na zdraví (a nedostatečnost PCT).
21. Podrobný popis více než 21 hormonů, jakou úlohu hrají v našem organismu, čím vzniká jejich dysregulace a jak na ní poukázat na základě subjektivních příznaků i objektivního krevního testu.
22. Kde si nechat udělat krevní testy, za kolik a které hormony si nechat vyšetřit.
23. Krevní normy 15ti probíraných hormonů a především jak je následně interpretovat nejen z hlediska normy/patologie, ale také v rámci vzájemných poměrů a vztahů.
24. A na závěr: Jak na základě Vaší diagnostiky vybrat vhodný specializační protokol a jak s ním zacházet, respektive si jej přizpůsobit vlastním požadavkům (včetně přehledu 6ti somatotypů PL 3.0, které Vám s tímto pomohou).

 

 

-THE BIRD OF HERMES IS MY NAME, EATING MY WINGS MAKE ME TAME-