Přednáška Nootrpika: Za hranicemi vlastního potenciálu

PERFORMANCE LIFESTYLE 3.0

Praha 17. 2. 2018


Ať se jedná o špičkové sportovce, kteří jsou schopni trénovat tvrději než ostatní, vrcholové manažery nonstop ve službě, podnikatele, kteří jsou vždy o krok před konkurencí nebo špičkové investory, kteří myslí vždy několik tahů dopředu, všichni využívají ke svým výkonům látky, které je posouvají mílovými kroky před jejich soupeře.

Mám na mysli látky, které pomáhají Vašemu mozku fungovat lépe a efektivněji, dodávají Vám potřebnou motivaci, preciznost, zápal pro věc i schopnost vybavovat si uložené informace. Obecně těmto látkám říkáme nootropika. 

Nootropika jsou chytré drogy 21. století, většinou přírodní látky, které Vám umožňují naplno využívat potenciál Vašeho mozku.

Neurohacking, jak se nový obor zaměřený na snahu co nejvíce zvyšovat svůj psychický výkon jmenuje, se po letech konečně dostává i do České republiky a na našem trhu se tak konečně objevují efektivní formy mozkových stimulantů – nootropik.

Dnes jich existuje již několik desítek (přes 60) z toho dobré dvě třetiny jsou u nás stále neznámé nebo dokonce zakázané.

Přednáška Nootropika: Za hranicemi vlastního potenciálu Vám poskytne návod na to, jak si vybrat vhodná nootropika či jejich kombinaci nejen na základě Vašeho cíle a jejich mechanismu účinku, ale také na základě faktorů, které běžně nejsou při jejich užívání brány v potaz, ale přitom stojí za tím, proč na někoho fungují a na někoho ne. Mezi tyto faktory patří:

 • Váš temperament a typ osobnosti.
 • Neurotransmiterová dominance a deficience.
 • Genová výbava.

Snažit se uspět ve svém oboru a přitom si myslet, že dokážete být lepší než ti nejlepší jen díky své motivaci a píli je v roce 2018, kdy se posouvají genetické limity, skoro až směšné.  Nenechte si ujet vlak a získejte nefér výhodu před svými soupeři. I z toho důvodu je kapacita přednášky striktně omezena a při včasném zakoupení máte možnost zakázat vstup své konkurenci 🙂

 

Přednáška NOOTROPIKA: Za hranicemi vlastního potenciálu

Datum konání: 17. 3. 2018
Čas konání: 10.00 – 14. 00
Místo konání: Praha
Cena: 1000 kč
Zařazení: Veřejná přednáška.
Prerekvizity: Žádné, přednáška je určena pro všechny.
Zakoupení: Registrovat se
Seznam témat bude postupně doplňován.

REFERENCE


PERFORMANCE LIFESTYLE

Performance lifestyle (PL) je komplexní stravovací systém, určený k přeměně postavy (nabírání svalové hmoty, spalování tuků, rekompozice), zvyšování fyzického (při sportu, tréninku) i psychického výkonu (při práci, podnikání, tvorbě, studiu) a celkové optimalizaci životního stylu.

Jeho třetí a nejvyšší stupeň Performance lifestyle 3.0 přidává do hry doposud opomíjená témata optimalizace zdraví, prevence a léčby nemocí a hormonální a neurotransmiterovou optimalizaci.

Východiska poznatků systému Performance lifestyle jsou:

 • Analýzy aktuálních vědeckých výzkumů – oproštěné od nejčastějších chyb interpretace a špatné citace.
 • Vědomosti světově uznávaných kapacit z oblasti tréninku a výživy (viz galerie níže).
 • Léty osvědčené postupy z praxe špičkových doktorů funkční a celostní medicíny.
 • Propojení poznatků západní medicíny a tradičních lékařských systémů.
 • Osobní zkušenosti z praxe trenéra i psychologa.
 • Self-experimenty Adama Česlíka.
 • Výsledky stovek spokojených klientů od profesionálních sportovců a vojáků po ženy v domácnosti.
 • Kritériem pro začlenění jakéhokoliv poznatku do systému Performance lifestyle přitom je opakované potvrzení ve vědeckých výzkumech, se současným nezávislým potvrzením trenérské kapacity či doktora světové úrovně a následné otestování ve vlastní praxi.

 

Mgr. Adam Česlík

Mýty o stravě 1 - objemová fázeTvůrce a majitel tréninkového systému Performance training a stravovacího systému Performance lifestyle. Jeho tvrdý a nekompromisní přístup přinesl výsledky tisícům klientů, ať již v osobní praxi nebo prostřednictvím tréninkových a stravovacích protokolů.

 • Deset let trvající praxe v oblasti zvyšování výkonu a přeměny postavy.
 • Absolvování seminářů a učení se v osobním kontaktu od nejlepších trenérů po celém světě. 
 • Stovky neuvěřitelných přeměn klientů protokolů Performance lifestyle.
 • První přirozený experiment přerušovaného hladovění na světě.
 • Titul z psychologie z klinické specializace.
 • Sám je důkazem efektivity vlastního systému.

 

Přednášky Performance lifestyle a semináře Performance training