Přednáška: Optimalizace zdraví a dialektika stravování

Level 1 | Praha – So: 25. 2. 2017 (12.00 – 16.00) | 600 Kč – 4 hodiny


Zdraví je všechno. Při jeho nedostatku se rapidně snižuje kvalita našeho života, mezilidské vztahy a samozřejmě také možnost vůbec pracovat na přeměně své postavy.

Nemoc, byť si to většina lidí není schopná připustit, je přitom až dlouhodobým důsledkem sníženého zdraví. Vzniká ignorováním signálů, kterými nám dává tělo najevo, že s ním něco není v pořádku. Tím úplně prvním signálem přitom bývá rezistentní tuková tkáň, špatné trávení a snížená kvalita spánku a následné výkyvy energie během dne.

Je to právě odolnost na přeměnu postavy, ať již ve smyslu spalování tuků nebo nabírání svalové hmoty, která je velice úzce spjata s nedostatečností zdraví. Zpravidla se jedná o první varovný signál toho, že s naším životním stylem není vše v pořádku.

Od potravinových a environmentálních alergií, akné, ekzémů, bakteriálních a virových infekcí, žaludečních vředů a Crohnovy choroby, přes autoimunitní onemocnění jako je revmatoidní artritida, roztroušená skleróza, diabetes mellitus I. typu, celikálie či lupénka, až po diabetes mellitus II. typu, poruchy činnosti štítné žlázy, neurodegenerativní onemocnění a rakovinu, se všemi jsem se v posledních letech setkal ve svých konzultacích s klienty, kterým klasická medicína nedokázala pomoci.

Je proto na čase vrátit moc do rukou lidu. Přestat při své léčbě přehnaně spoléhat na farmaceutickou medicínu a vzít zodpovědnost také do vlastních rukou.

Tato úvodní přednáška do systému Performance lifestyle 3.0 představí unikátní přístup, dle kterého jsou přeměna postavy a léčba nemoci dvě strany téže mince, nazývané jako zdraví.

 

Přednáška Optimalizace zdraví a dialektika stravování

Datum konání: So: 25. 2. 2017
Čas konání: 12.00 – 16.00
Místo konání: Praha 5
Cena: 600 Kč
Rezervace:  Zakoupit
Probíraná témata budou:

  1. Zbourání současného převládajícího pohledu na zdravé stravování.
  2. Představení principů dialektiky a jak je aplikovat v každodenním životě.
  3. Souvislost mezi zdravím a přeměnou postavy.
  4. Nový pohled na vznik a léčbu onemocnění: genetika vs prostředí
  5. Optimalizace zdraví z pohledu Performance lifestyle 3.0
  6. Jak se dlouhodobě těšit skvělému zdraví a současně vypadat dobře.
  7. Závěrečná diskuze

Absolvováním přednášky získáte nový náhled na celou problematiku zdraví a jeho optimalizace, který Vám pomůže nejen efektivně přeměnit svou postavu (zejména pokud se Vám to až do této chvíle žádnou klasickou metodou nedařilo), ale především bude fungovat jako prevence vzniku onemocnění.

 

Články z oblasti Optimalizace zdraví:

 

Snižte svou toxickou zátěž – okamžitě!151119_sci_salmon-gmo-jpg-crop-promo-xlarge2_snapseed

 

Magnesium: Nejvíce deficientní minerál

01
 

Psychická nemoc a cesta ke zdraví

psychicke-zdravi
 

Spánek a snění jako cesta psychické i fyzické integrace

spanek2