Hypertrophy protocol

Za poslední rok jsem se díky absolvovaným seminářům různě po světě, vlastnímu studiu a experimentům na sobě i vybraných klientech značně posunul dopředu, co se týče nástrojů pro naturální tvorbu čisté svalové hmoty.

Hypertrophy protocolZatímco protokol Raise the bar a specializační protokoly You will RISE vždy kombinovaly s hypertrofií také zaměření na silovou složku, Dawn of performance: hypertrophy protocol má za cíl jediné:

Využít ty nejpokročilejší existující nástroje (tréninkové principy, cviky a jejich proměnné, krátkodobou a dlouhodobou periodizaci) k vytvoření takových podmínek pro tělo, aby nemělo na výběr jinak, než začít co nejrychleji budovat novou svalovou hmotu.

Pryč jsou doby instinktivního cvičení, bezesmyslného pumpingu, cheatingu pro maximální použitou váhu a čekání na spasení (nebo hůře novou kůru). Přichází trénink postavený na základech tvrdé vědy, zkušenostech těch nejlepších a vyzkoušený s výsledky v praxi jeho vlastním autorem.

Pamatujte, někdy se zdá, že jste na vše sami a není kolem Vás nikdo, kdo by Vám pomohl. Kdo by Vám dodal potřebnou odvahu, kdo by Vás popostrčil vpřed. Toho se ale nesmíte zaleknout a musíte vytrvat. Protože jedině díky tvrdé práci, opakované stále dokola, nakonec dojdete svého cíle. Musíte vytrvat od soumraku do úsvitu.

A úsvit tréninku pro nabírání svalové hmoty je nyní zde!

DAWN OF PERFORMANCE: Hypertrophy protocol

Primární cíl: Maximalizace naturální svalové hmoty
Sekundární cíl: Zvyšování váhové kategorie ve sportu
Délka protokolu: 5 měsíců (minimálně)
Prerekvizity: Alespoň 1 dokončený tréninkový protokol
Potřebné vybavení: Klasická posilovna / silové centrum + elastické bandy
Výstup: Získání 5-7 kg čisté svalové hmoty bez tuku
Stravování propojit:  PL 3.0 Hypertrophy protocol
Cena pro veřejnost / odboj: 2500 kč / 2000 kč Zakoupit

Popis: Při snahách o nabírání svalové hmoty se po vyčerpání začátečnického potenciálu stále více cvičenců uchyluje ke zneužívání zakázaných látek. Ty sice vedou k výsledkům, ale pouze z krátkodobého hlediska s možnými dlouhodobými negativními následky. Naturální hormonální optimalizací prostřednictvím adekvátní stravy, suplementace a tréninku lze přitom dosáhnout (byť v delším horizontu) obdobných výsledků.

Adekvátní trénink pro maximalizaci svalové hmoty přitom vypadá zcela jinak, než jak jej prezentují klasický fitness přístup a kulturistika. V rámci tohoto protokolu se seznámíte během 4 fází, trvajících přes 5 měsíců tvrdého tréninku, s těmi nejefektivnějšími tréninkovými metodami, cviky a jejich provedením (celkem jich je zahrnuto přes 170 včetně videí a detailního popisu) a postupnou progresí, které zajistí, že budete naplno využívat všechny možnosti svalové hypertrofie a zároveň bude mít trénink adekvátní hormonální dopad (anabolismus).


Pro koho je protokol určen?

 • Chcete nabírat čistou (bez tuku a přebytečné vody), hustou svalovou hmotu, ale nechcete se snižovat k dnes tolik častému zneužívání zakázaných látek a ničit si zdraví.
 • Rádi byste prolomili dlouhodobou stagnaci v rozvoji svalové hmoty.
 • Chcete získat rovnoměrně osvalenou, vyváženou a  estetickou postavu kulturistů zlaté éry.
 • Potřebujete zlepšit, spravit či rozvinout zaostávající svalové partie.
 • Jste cvičebními geeky a vrcholem blaha pro Vás je číst si po večerech almanachy o cvicích, tréninkových postupech a jejich parametrech.
 • Poslední svalovou hmotu jste nabrali ještě na střední škole a od té doby Vaše cvičení připomíná spíše tragikomický román.
 • Jste tak hrozní hardgaineři, že jen přečtením toho slova jste právě zhubli kilo svalů.
 • Chcete si rozšířit svůj repertoár cviků o nějakých 170+ kousků a získat mistrovství v jejich provádění.
 • Hledáte tréninkový plán, který by Vás bavil a vydržel by Vám na co nejdéle.
 • Chcete zjistit, kam až je možné posunout limity tréninku a naturálního nabírání svalové hmoty.

Obsahuje:

 • 150 stran, tréninkový plán minimálně na 5 měsíců, příručku všech použitých cviků.
 • 4 fáze, kde každá trvá 4-6 týdnů a zaměřuje se na specifické postupy a metody pro budování svalové hmoty tak, aby byl trénink neustále novým stimulem pro tělo a nutil jej posunovat se vpřed:
 • Fáze I: Art of bodybuilding Vás zasvětí do zapomenutého umění tréninku pro nabírání svalové hmoty.
 • Fáze II: Science of hypertrophy Vám představí tréninkové postupy pro maximální hypertrofii, postavené na znalostech biochemie a fyziologie.
 • Fáze III: California dreamin povede k zisku mistrovství v nabírání svalové hmoty prostřednictvím těch nejefektivnějších cviků a jejich variant. Celá tato fáze je poctou zlaté éře kulturistiky a byla natáčena přímo ve Venice v Kalifornii, v Mecce bodybuildingu a místech, kde trénovali ti nejlepší.
 • Fáze IV: Golden era je finální fází protokolu, která v sobě kombinuje postupy všech částí předcházejících. Setkává se v ní old-school cvičení a moderní, na vědě založený přístup, tradice a praxe, zlatá a nová éra.
 • Příručka cviků: 
  • Obsahuje všech více než 170 zastoupených cviků a jejich variant (variace je jedním z klíčů k budování svalové hmoty), jejich popis, fotografie i video provedení.
  • U každého z nich podrobné vysvětlení dané varianty, techniky, použitých proměnných a spousta tajných rad, tipů a triků, jak z nich vytěžit maximum. Jak se říká, ďábel se skrývá v detailech.
  • Videa všech cviků, které jsou na nich odcvičeny se všemi zadanými parametry a doplněny o komentář. Videa zachycují nejen cviky samotné, ale také jejich propojení v rámci supersérií a komplexů, abyste měli komplexní představu o tom, jak má trénink vypadat.

Je cena 400-500 kč za měsíc tréninku vysoká? Dle mého názoru nikoliv. Nadhodnotou tohoto protokolu je totiž jeho vnitřní obsah. Trénink takový, který nevyčtete na internetu, který Vám z hlavy nenapíše silový kouč, který si ani při největších penězích nemůžete koupit jinde. Trénink, jehož vývoj mě stál 12 měsíců života, šest cest po světě, účast na mezinárodních seminářích a tisíce hodin práce a studia. Trénink, ukrývající v sobě ty nejpokročilejší zákonitosti, které nemusíte chápat ani jim rozumět. To za Vás už udělal někdo jiný. Vám stačí držet se předepsaného plánu, přesně jej dodržovat a sklidit výsledky.

O ty tady totiž jde nakonec nejvíce. Jsou to právě výsledky, které představují konečnou hodnotu protokolu. Dokážete si totiž představit, kolik peněz pokročilejšího cvičence stojí, aby nabral 5 kg svalové hmoty?

Pozor: Členové odboje naleznou možnost zakoupení se slevou v klientské sekci.


pt3d2-01 pt3d2-02 pt3d2-03 pt3d2-04