Maximal performance

Performance – označuje podstatu či konečný cíl mého tréninkového systému. Označuje trénink vedoucí k dosažení maximální a všestranné výkonnosti v podobě kombinace maximální síly, výbušnosti, schopnosti ovládat vlastní tělo v prostoru, vytrvalosti a houževnatosti.

pt3d4-aRozvoj maximálního performance je v hledáčku jak profesionálních sportovců (od týmových sportů až po ty bojové), tak mužů ve zbrani (vojáků, hasičů, policistů a speciálních jednotek) a obecně všech, kteří se ztotožňují s filozofií Performance training o neustálém překonávání vlastních limitů. Všech, kteří chtějí být schopni produkovat maximální výkon kdykoliv a kdekoliv, bez ohledu na to zda v posilovně, na hřišti nebo na bojišti.

Tréninkový protokol PT 3.0 Dawn of performance – Maximal performance v sobě kombinuje klasický silový trénink, trénink vzpírání a silovou gymnastiku na kruzích. Během protokolu se od izolace těchto tří oblastí dostanete postupně k jejich sloučení a poznáte, kam až sahají možnosti lidského organismu. Z tohoto důvodu je minimálně nutné mít absolvován alespoň 1 z protokolů PT 1.0 (ideálně Renegade) a 1 z protokolů Training for warriors. Pro maximální efekt pak bude nejvhodnější mít za sebou ještě všechny tři zbylé protokoly Dawn of performance, které na sebe v určitém logickém celku postupně navazují (ve skutečnosti se jedná o jeden extrémně dlouhý protokol, rozseknutý na 4 části).

 

DAWN OF PERFORMANCE: Maximal performance

Primární cíl: Rozvoj všech složek maximálního výkonu
Sekundární cíl: Celková tělesná přeměna
Délka protokolu: 12 týdnů (minimálně)
Prerekvizity: alespoň 1 protokol z PT 1.0 a TFW
Potřebné vybavení: Silové centrum, gymnastické kruhy, prowler
Výstup:
  • Současný rozvoj maximální a dynamické síly, schopnosti ovládat vlastní tělo v prostoru a silové a metabolické vytrvalosti.
  • Příprava pro sporty, kde je nezbytná úchopová i dynamická síla + jejich vytrvalost (např. bojové sporty).
  • Nabrání 2-4 kg svalové hmoty a shození 2-4 kg tukové tkáně a vody.
Stravování propojit:  PL 3.0 Maximal performance /  PL 3.0 Hypertrophy protocol (v závislosti na tělesném tuku)
Cena pro veřejnost / odboj: 2000 kč / 1500 kč Zakoupit