Protokoly pro ženy

Níže naleznete přehled protokolů pro ženy. Po kliknutí na obálu budete přesměrována na stránku s konkrétními informacemi o protokolu. Na Vaši nejzákladnější otázku, se kterým tréninkovým protokolem začít, bude odpověď podle Vašich zkušeností:

 

  1. Nemáte žádné zkušenosti se základními cviky (dřep, mrtvý tah, shyby) – zvolte PT La femme (a je přitom jedno jestli chodíte do fitka měsíc nebo 10 let). Po jeho dokončení PT ZERO a po jeho dokončení Queen of shape.

  2. Ovládáte techniku základních cviků, umíte pracovat s vlastním tělem, máte za sebou alespoň 6 měsíců tréninku s externí váhou (volnou ne jen na strojích) – zvolte PT ZERO.

  3. Ve Vašem tréninku nesmí chybět dřepy, mrtvé tahy, přemístění a tlaky nad hlavu (a další základní cviky) jinak to pro Vás není ani trénink. Máte za sebou alespoň 12 měsíců smysluplného silového tréninku – Queen of shape (po jeho dokončení specializace dle dalších cílů).

 

Tréninkové protokoly

Středně pokročilá

Začátečnice

Pokročilá

     
  
1000 kč
  
900 kč
  
1750 kč
 

Ideální je potom propojit tréninkový protokol s tím stravovacím. Doporučuji VŽDY začít s protokolem Optimalizace zdraví a po něm se rozhodnout podle cíle. Postup tedy bude následující:

 

1. Prostřednictvím protokolu Optimalizace zdraví  zajistíte, že tréninky, strava a suplementace, které zařazujete pro dosahování Vaších cílů mají skutečně smysl. Současně je to protokol první volby, pokud se potýkáte s jakýmikoliv zdravotními problémy (štítná žláza, autoimunitní, únava, kožní, trávicí, atd.).

2a. Po dokončení bodu 1 chcete maximálně spalovat tuk: PL 3.0 Fat burning protocol (dostupný pouze pro klienty Optimalizace zdraví).

2b. Po dokončení bodu 1 chcete současně budovat svalovou hmotu a spalovat tuk (zpevňovat postavu): Performance lifestyle 2.0

2c. Po dokončení bodu 1 chcete budovat svalovou hmotu: Protokol Queen of shape se stravováním.

 

Stravovací protokoly

Optimalizace zdraví

Spalování tuků

Zpevňování postavy


2000 kč
COMING SOON
 
  
1000 kč