Naturální životní styl pro zdraví i výkonnost

Cílem naturálního životního stylu Performance lifestyle, je maximalizace Vašeho potenciálu, ve všech oblastech života: Od zdraví a psychiky, přes vzhled a výkonnost, až po práci/podnikání a pocit životního štěstí.
Cestou k tomu je, postupně pochopit a optimalizovat, jednotlivé pilíře systému Performance (zobrazené v praxi na videu): Od cirkadánního rytmu a spánku, přes individualitu stravování, až po práci na vlastní psychice a spiritualitě.

 

Tento téměř 200 stránkový elektronický protokol obsahuje:

 1. RANNÍ A VEČERNÍ RUTINA: Pro srovnání cirkadiánního rytmu, maximalizaci energie i dobrého spánku.
 2. STRAVOVÁNÍ PODLE BIORYTMŮ: Aneb jak měnit své stravování podle ročního období.
 3. KOMPLETNÍ SEZNAMY DOPORUČENÝCH A KVALITNÍCH POTRAVIN
 4. CIRKADIÁNNÍ PŘERUŠOVANÉ HLADOVĚNÍ
 5. PERFORMANCE KUCHAŘKA I: Přes 50 rychlých a efektivních sezónních receptů – od snídaní, až po kvašení.
 6. PERFORMANCE KUCHAŘKA II (nově): Dalších 50 receptů, tentokrát na jaro a léto.
 7. TRÉNINK (rozšířeno): Přes 50 minimalistických tréninků do 30ti minut. Nejen pro vzhled, ale i psychiku.
 8. OPTIMALIZACE ŽIVOTNÍHO STYLU: Od eliminace toxinů, až po naturální bohacking.
 9. SUPLEMENTACE A SUPERLÁTKY (nově): 20 nových stran o nejefektivnější přírodní suplementaci pro zdraví i výkonnost.
 10. PSYCHIKA A SPIRITUALITA (nově): Techniky zvládání stresu a zvyšování životního štěstí.
 • BONUS: Návody na základní dechové a meditační techniky.

 

Performance lifestyle: Protokol Naturae

ZAKOUPIT

CENA: 1500 Kč*

Klienti protokolu Fat burning 2.0 mají slevu 60%.


 

 

CO JE TO PERFORMANCE LIFESTYLE?

Lze současně excelovat v práci a podnikání, podávat špičkové fyzické výkony, vypadat u toho dobře, a nejenže se při tom nezhroutit, ale ještě budovat své radiální zdraví? Jde, a i Vy toho můžete být důkazem!

Většina lidí dnes žije v přesvědčení, že můžete věnovat maximum času a energie buď své práci (či studiu), nebo svému vzhledu, nebo své výkonnosti, a to pak stejně ještě na úkor zdraví. To se ale mýlí! Nejenže na nich totiž můžete pracovat, a rozvíjet je současně, ale ještě Vás to může bavit a naplňovat, stejně jako stovky klientů a tisíce následovníků cesty Performance lifestyle – naturálního životního stylu.

Cílem Performance lifestyle (PL) je maximalizace lidského potenciálu: Od zdraví a výkonnosti, přes přeměnu postavy, až po psychiku a spiritualitu. Jak toho dosáhnout přitom není žádné mystérium, ale tvrdá věda, aplikovaná v praxi. Náš systém stále dokola dokazuje, že dosažení výsledného stavu optimalizace všech oblastí života není náhodou, ale kvantifikovatelným postupem, kdy stačí dodržet sérii přesně navazujících kroků: Od optimalizace cirkadiánního rytmu, přes pochopení sezónního stravování a kvality potravin, až po chytré využití síly přírody v podobě naturálního biohackingu a superlátek. A v celém tom procesu se učíte dýchat, pracovat se stresem a pomáhat ostatním na stejné cestě!

A abyste s touto komplexní cestou, s tímto přerodem svého životního stylu mohli začít, připravili jsme pro Vás tento protokol, který Vás provede tím nejdůležitějším ve všech zmíněných aspektech.