Hypertrophy specializace

Po letech útlaků, kdy bylo skoro až ostudou přiznat se, že cvičíte kvůli svalům, zažívá trénink pro nabírání svalové hmoty konečně druhou renesanci a nový systém Performance training Vám nyní dává možnost dosáhnout lepších výsledků než kdy dříve.

Cílem Hypertrophy specializace je představit trénink pro naturální cvičence, kteří touží mít tvrdé, vyrýsované a funkční svaly, s minimálním podílem podkožního tuku, bez nutnosti střídat objem a dietu. A to vše prostřednictvím cviků a tréninkových metod od dob zlaté éry kulturistiky až po nejnovější poznatky vědy o hypertrofii.


ZAREGISTROVAT SE

Neduhem současného posilovacího tréninku pro nabírání svalové hmoty, který vychází z principů kulturistického tréninku je, že není příliš efektivní pro naturální cvičence. Kulturisté, kteří tyto principy s úspěchem aplikují, totiž využívají látky, které mění pravidla hry – steroidy.

V rámci systému Performance training dáváme přednost naturálnímu tréninku, který potom ale musí být (paradoxně) náročnější, mít vyšší proměnlivost a je při něm potřeba dbát na až pedantní dodržování striktní techniky i tréninkových proměnných (od rychlosti opakování, až po pauzy mezi sériemi).


 

Co obsahuje Hypertrophy specializace?

1. Doposud neviděné tréninkové protokoly, celkem 12 různých fází.

2. Pokročilé tréninkové metody: Od zapomenutých tréninových plánů ze zlaté éry, přes několik úrovní Performance GVT, až po tréninky pro funkční hypertrofii, agonistické komplexy a specializace na jednotlivé partie.

3. Návody, jak se stravovat pro daný cíl i vlastní individualitu.

4. Jakou zvolit suplementaci, kdy užívat a proč.

5. Spoustu nechutné teorie, kterou můžete vynechat (hormony, zdraví, spánek, psychika).

6. Systém, který Vás bude nutit neustále postupovat kupředu a nikdy se nezastavit na místě.

7. Systém, který Vám poskytne ty nejnáročnější tréninky, ale také tu největší zábavu.

8. A když Vás to přestane bavit, můžete vždy přejít k tréninku pro jiný cíl (tuk, síla, performance).

 

 


Na videu výše můžete vidět příklad jednoho Hypertrophy tréninku, z 3. měsíce. Jedná se o využití metody vrstvení pro nabírání svalové hmoty.

 

Jak funguje nový systém Performance training? 

 

1.Nový systém PT má podobu webové aplikace, do které se dostanete přes zkrácený odkaz plstyle.cz. Na této stránce máte možnost zaregistrovat se (v podstatě jen vypíšete jméno, email, heslo a jste uvnitř).

2. Po registraci si můžete přečíst podrobné popisy všech specializací (v MENU – specializace), stejně jako doprovodné aktuality k novému systému. Navíc tam na Vás vždy čeká nějaký ten bonusový článek zdarma (aktuálně to je 10 zásad stravování pro maximální výsledky).

3. Pokud se rozhodnete začít cvičit, zaplatíte první měsíc členství a zvolíte Fat burning specializaci, čímž se Vám odemkne první z 12ti navazujících tréninkových plánů pro spalování tuků. Jak dlouho u specializace vydržíte bude čistě na Vás. Po dokončení každého tréninkového plánu (měsíce) dostanete novou možnost změnit specializaci a tím i Váš cíl.

4. A teď to hlavní, co dostanete za členství v odboji?

  • Každý měsíc nový tréninkový plán, pokaždé jiný, zábavný a vyzývavý.
  • Tréninky jsou zpracovány ve formě přehledných tabulek s přesnou definicí jednotlivých tréninkových proměnných (včetně tempa, intenzity, délky odpočinku mezi sériemi a schématem přidávání váhy).
  • Mapování Vašeho progresu, z hlediska odcvičených tréninků i použité váhy
  • Popis všech použitých cviků včetně videí provedení s reálnými váhami.
  • Vysvětlení použitých tréninkových metod, často včetně podrobných článků, představujících i pozadí jejich vývoje.
  • A jako bonus se Vám každý měsíc odemknou články z oblasti:
  • STRAVOVÁNÍ: Od obecných principů, přes různé styly stravování, až po přesně rozepsané jídelníčky nebo chutné recepty!
  • SUPLEMENTACE: Popis jednotlivých suplementů, včetně vědeckých studií, kvalitních forem a doporučených dávek.
  • ŽIVOTNÍ STYL: Speciální články nad rámec systému, např. z oblasti psychiky, zdraví, hormonů a další.