test

ÚVODNÍ PROTOKOLY DO SYSTÉMU:

Úvodní stravovací protokol:

Úvodní tréninkový protokol:

PL3 Optimalizace zdraví pt zero
PL 3.0 Optimalizace zdraví

Zakoupit

PT ZERO

Zakoupit

 

Kniha Performance lifestyle 3.0: Optimalizace zdraví obsahuje trojici protokolů: Optimalizace zdraví trávicí soustavy, protokol zefektivnění detoxikace a protokol hormonální optimalizace spánku. Ty dohromady vedou k restartu Vašeho tělesného nastavení a umožní Vám následně vytěžit maximum ze všech dalších tréninkových a stravovacích protokolů. Jejich absolvování je nutné k tomu, aby Vaše tělo dokázalo efektivně vstřebávat přijímané živiny a suplementy a zároveň se zbavovat toxinů a nežádoucích metabolitů. Odolnost na přeměnu postavy je častým signálem toho, že v těle nefungují základní hormonální pochody tak jak mají. Absolvováním protokolu lze tedy po letech stagnace nastartovat nový progres.

Pokud jste muž a doposud nemáte zkušenost s tréninkovým systémem Performance training, je PT ZERO Vaší první volbou. Naučí Vás vše, co potřebujete vědět o základních principech tohoto systému, provede Vás za ruku všemi obsaženými cviky (v podrobných popisech i videích) a naučí Vás adekvátně používat svaly na svém těle. Pomocí tohoto 16ti týdenního protokolu poprvé zakusíte, jak chutná zvyšování fyzických kapacit (síla, výbušnost, vytrvalost), při současné přeměně postavy (snižování tělesného tuku a nabírání svalové hmoty).

 

 

Spalování tuků:

Stravovací protokol

Tréninkový protokol

PL 3.0 Fat burning protocol

VYJDE LEDEN/ÚNOR 2017

DAWN: Fat burning protocol

Zakoupit

 

Po dokončení PT ZERO je při snahách dále spalovat tuk nejvhodnější cestou Dawn of performance: Fat burning protocol, který se na ploše 8 týdnů specializuje primárně na tento cíl. Obdobně je tomu se stejnojmenným stravovacím protokolem, protože ten však zatím není k dispozici, je možné tréninkový protokol jet současně s Optimalizací zdraví nebo starším Performance lifestyle 2.0.

 

Nabírání svalové hmoty:

Tréninkové protokoly

LEVEL 1

LEVEL 2

Hypertrophy protocol
PT 1.0 Raise the bar

Zakoupit

DAWN: Hypertrophy protocol

Zakoupit

Stravovací protokoly

LEVEL 1

LEVEL 2

PL 2.0 Testosterone update

Zakoupit

PL 3.0 Hypertrophy protocol

První kvartál 2017

 

Zvyšování maximální síly / sportovního výkonu:

Tréninkové protokoly:

LEVEL 1

LEVEL 2

PT 1.0 Renegade of training

Zakoupit

DAWN: Maximal strength

Zakoupit

Stravovací protokoly

LEVEL 1

LEVEL 2

PL 2.0 Testosterone update

Zakoupit

PL 3.0 Maximal performance

První kvartál 2017

Maximalizace výkonu (performance):

Tréninkové protokoly:

LEVEL 1

LEVEL 2

PT 3.0 Combine training

Zakoupit

DAWN: Maximal performance

Zakoupit

Stravovací protokoly:

LEVEL 1

LEVEL 2

Performance lifestyle 2.0

Zakoupit

PL 3.0 Maximal performance

První kvartál 2017

Pro ženy:

Tréninkové protokoly:

ZAČÁTEČNICE

POKROČILÁ

pt zero
PT ZERO

Zakoupit

PT: QUEEN OF SHAPE

Zakoupit

Specializace:

SILOVÁ GYMNASTIKA

ZÁKLADY

TRÉNINK NA KRUZÍCH

Training for warriors 1

Zakoupit

Training for warriors 2

Zakoupit

VZPÍRÁNÍ

ZÁKLADY / PREREKVIZITY

POKROČILÉ VZPÍRÁNÍ

PT 2.0: You are not advanced

Zakoupit

PT 2.0: You are elite!

Zakoupit

Tyto veřejně dostupné protokoly dále doplňují specializační protokoly dle cviku / partie a závěrečný protokol MEN IN ARMS. Ty jsou pro registrované členy odboje dostupné v klientské sekci hlavních stránek Performance training.

Performance training 1.0


Úvodní subsystém, se kterým je ideální začít. Vyberte si protokol na základě své pokročilosti, zkušeností a cílů. Optimální pro většinu klientů bude, začít od PT ZERO a postupně projít všechny protokol PT 1.0:

PERFORMANCE TRAINING ZERO

Úvodní protokol pro začátečníky Budování základů Spalování tuků + nabírání svalové hmoty
pt zero

Pokud jste muž a doposud nemáte zkušenost s tréninkovým systémem Performance training, je PT ZERO Vaší první volbou. Naučí Vás vše, co potřebujete vědět o základních principech tohoto systému, provede Vás za ruku všemi obsaženými cviky (v podrobných popisech i videích) a naučí Vás adekvátně používat svaly na svém těle. Pomocí tohoto 16ti týdenního protokolu poprvé zakusíte, jak chutná zvyšování fyzických kapacit (síla, výbušnost, vytrvalost), při současné přeměně postavy (snižování tělesného tuku a nabírání svalové hmoty). Že to zní jako utopie? Nikoliv! Tak funguje adaptace na extrémně tvrdý trénink, kterým, nenechte se mýlit, PT ZERO skutečně je. Více ZDE.

Protokol je vhodný zejména pro ty, kteří mají vyšší procento tělesného tuku (20+%) a chtějí jej co nejrychleji shodit, dále pro všechny začátečníky se silovým cvičením nebo pro ty, kteří po delší pauze hledají pozvolný návrat k tvrdému tréninku. Pro maximální efektivitu je vhodné během něj provést 12ti týdenní detoxikaci z protokolu Performance lifestyle 2.0.

1000kč Zakoupit

 

PERFORMANCE TRAINING 1.0: RAISE THE BAR

Pro středně pokročilé Nabírání svalové hmoty Rozvoj maximální síly
Tento 12ti týdenní protokol, navazující na PT ZERO, Vám představí náročnější trénink i nové základní cviky a pokročilé tréninkové metody. Budete pokračovat v rozvíjení své maximální síly, ale především budete nabírat spoustu nové svalové hmoty. Protokol obsahuje příručku 100 obsažených cviků a jejich variací, včetně videí, popisu a rad, jak z nich vytěžit nejvíce. Více ZDE.

Raise the bar nejefektivněji využijete, pokud již máte 8 nebo méně procent tělesného tuku a chcete nabírat čistou svalovou hmotu nebo pokud jste tzv. hardgainer a nabírání svalové hmoty Vám činí značné obtíže. Pro maximální efektivitu je vhodné jej zkombinovat se stravovacím protokolem PL 2.0: Testosterone update.

1000kč Zakoupit

 

 

PERFORMANCE TRAINING 1.0: RAISE THE BAR

Pro pokročilé Maximalizace performance Překonání stagnace
16ti týdenní zakončující protokol, který je bestsellerem systému Performance training a který byl zároveň prvním protokolem, který byl publikován pro širší veřejnost. Za poslední 3 roky dovedl k neuvěřitelným výsledkům stovky klientů, to je však vykoupeno jeho extrémní náročností, díky které je vhodné zařadit jej až po dvou předchozích protokolech nebo po alespoň 2 letech zkušeností se silovým tréninkem.

V jeho rámci se setkáte s tréninkem komplexně budujícím Vaší výkonnost – performance. Naučíte své tělo snášet neuvěřitelné tréninkové dávky, zvládat série o nevídané intenzitě a maximalizovat své regenerační schopnosti. Více zde.

Renegade of training nejefektivněji využijete, pokud máte méně než 12% tělesného tuku a chcete současně nabírat svalovou hmotu a shazovat tuk. Dále pokud zažíváte v silovém tréninku dlouhodobou stagnaci a v neposlední řadě, pokud chcete vystřelit do nebe svá maxima na 4 základní cviky. Pro maximální výsledky je vhodné jej zkombinovat s dialektickým protokolem z Performance lifestyle 2.0.

1000kč Zakoupit

 

Performance training 3.0


Po dokončení protokolů PT 1.0 můžete dále pokračovat v protokolech PT 2.0 nebo si vybrat zaměření, kterým se chcete ubírat. Tím může být silová vytrvalost (Combine training), silová gymnastika (protokoly Training for warriors), specializace na zaostávající partie nebo cviky (specializační protokoly You will RISE) a po jejich absolvování potom cesta komplementace (protokoly Rise above your limits – zatím je venku Men in arms).

 

Cesta silové vytrvalosti:

PERFORMANCE TRAINING 3.0: Combine training

Profesionální sportovci Maximalizace výkonnosti Spalování tuků
uvodni stranka COMBINE

Protokol PT 3.0: Combine training představuje revoluční přístup k přípravě profesionálních sportovců na sezónu. Kromě profesionálních sportovců jej využívají také klienti, jejichž cílem je budování všestranné výkonnosti (hasiči, policisté, vojáci, záchranáři) nebo ti, kdo se chtějí připravit na náročný závod (Spartan race, hasičské závody) nebo náročné fyzické přijímací zkoušky (na sportovní vysokou školu, do armády, k policii, ke speciálním jednotkám).

Jeho začlenění je ideální v přestávce mezi sezónami ve chvíli, kdy není současně přítomen sportovně-specifický trénink a to v délce 4-8 týdnů podle toho, jak dlouhá tato pauza je, a následně je vhodné zařadit sportovně-specifickou přípravu na sezónu + udržovací tréninky.

Pro muže ve zbrani a ty, kdo pomocí něj chtějí primárně spalovat tuk, je možné zařadit jej dlouhodobě v dvojnásobné délce pro udržování maximálního výkonu, respektive po jeho dokončení implementovat tréninky silové vytrvalosti do dlouhodobé tréninkové periodizace.

1000kč Zakoupit

 

Cesta lokomoce:

PERFORMANCE TRAINING 3.0: Training for warriors 1

Silová gymnastika Ovládání vlastního těla Nabírání svalové hmoty
tfw 1Silová gymnastika, jakožto propojení silového tréninku a schopnosti ovládat vlastní tělo v prostoru (lokomoce), je jedním z hlavních pilířů systému Performance training. Protože s ní většina klientů nemá předchozí zkušenost a protože neexistovala forma jejího osvojení mimo gymnastické spolky (kde se vyučuje její moderní a sportovní varianta), vznikl protokol Training for warriors 1, který v ucelené a lehce pochopitelné formě, představuje trénink prerekvizit a základů pro silovou gymnastiku, rozdělených na jednotlivé atomy a progrese tak, aby jej zvládl úplně každý.

S tréninkem silové gymnastiky je vhodné začít po absolvování protokolů PT 1.0 a snížení tělesného tuku pod 10% (z důvodu toho, že čím více tuku na sobě máte, tím těžší pro Vás cviky silové gymnastiky budou). Tento protokol slouží jako prerekvizita k navazujícím protokolům Training for warriors a finálního protokolu Men in arms.

1200kč Zakoupit

 

 

Protokoly pro ženy


PERFORMANCE TRAINING: LA FEMME

Tréninkový protokol pro ženy Vás nenásilnou formou seznámí se základy na výkon orientovaného tréninku, kterým budete současně spalovat tuk a budovat svalovou hmotu (tzv. zpevňování postavy). V rámci 12ti týdenního plánu se od tréninku s vlastní vahou, dostanete k tréninku s jednoručkami a následně tréninku s velkou činkou. Všechny cviky si můžete prohlédnout na videu. Budete nejen vypadat lépe, ale budete také silnější, rychlejší a vytrvalejší. Více ZDE.

PT: La femme je určen pro ženy začínají se systémem Performance training , po něm budete připravena na navazující protokoly PT ZERO nebo Queen of shape. Opět je vhodné během tohoto protokolu zařadit Detoxikační protokol z Performance lifestyle 2.0.

900kč Zakoupit

PERFORMANCE TRAINING: QUEEN OF SHAPE

QUEEN OF SHAPE

Tréninkový a stravovací plán, jehož cílem je budování postavy, která představuje adekvátní kombinaci přirozené ženské krásy, se zvýrazněním oku lahodících křivek, nabírání čisté svalové hmoty se současnou ztrátu podkožního tuku a to vše při zachování ženského hormonálního profilu, individuality a zdraví.

PT: Queen of shape je určen pro středně pokročilé ženy, jako protokol navazující na PT: La femme a pro budoucí závodnice v kategorii Bikiny fitness. Více informací ZDE.

Trénink: 1200kč Zakoupit

Trénink + strava: SLEVA 1750kč Zakoupit

 

Stravovací protokoly


PERFORMANCE LIFESTYLE 2.0

Představte si svět, ve kterém se nemusíte pro dobrou postavu 24 hodin denně starat o jídlo. Nemusíte počítat kalorie. Nemusíte pipetovat a vážit kuře. Nemusíte neustále jíst hnusná a studená jídla z krabiček a nemusíte hlavně jíst každé 2-3 hodiny. Dokonce nemusíte ani snídat a pít protein po tréninku. Zní to jako námět pro knihu ze světa science fiction, ale ne jako stravování, které by Vás mohlo konečně dovést k požadovaným výsledkům? Pak věřte, že tento sen je realitou a ta má podobu protokolu Performance lifestyle 2.0. Více ZDE.

PL 2.0 Vás odnaučí dodržovat mýty o stravě, vyčistí Váš zanesený organismus pomocí 12ti týdenního detoxikačního protokolu a naučí Vás, jak si poskládat jídelníček na základě Vašich potřeb, možností, finanční situace a jak jej z dlouhodobého hlediska měnit tak, aby nedocházelo ke stagnaci.

1000kč Pro muže Zakoupit

Pro ženy Zakoupit

 

 

PERFORMANCE LIFESTLYLE 2.0: TESTOSTERONE UPDATE

Většina mužů má v dnešní době nedostatek testosteronu a klasickým kulturistickým stravováním a objemovými jídelníčky se akorát dále kastrují. S tím je teď ale konec! Testosterone update Vám představí problematiku přirozeného zvyšování testosteronu. Dozvíte se, které faktory ve Vašem životě testosteron pozitivně či negativně ovlivňují, které makroživiny, v jakém množství a z jakých potravin konzumovat, jaké zdroje potravin jsou nejkvalitnější, nejzdravější a nejefektivnější a kterým se vyhnout a jaké doplňky stravy (včetně odkazů ke koupi a popisu účinnosti) zakoupit. Více ZDE.

Protokol obsahuje také příkladový jídelníček na 12 týdnů, který je nejefektivnější zařadit s protokolem PT 1.0 Raise the bar.

1000kč Zakoupit

OSTATNÍ PROTOKOLY NALEZNETE NA HLAVNÍCH STRÁNKÁCH PERFORMANCE TRAINING.