Fat burning specializace

Spalování tuků je celospolečenským trendem poslední dekády. Prahnou po něm všichni od úzkého segmentu závodníků, přes sportovce, až po studenty a ženy na mateřské. Nízké procento tělesného tuku je přitom spojeno nejen se snahami vypadat dobře, ale je současně ukazatelem dobrého zdraví a má vliv na Vaší výkonnost i psychiku.

Fat burning specializace nového systému Performance training je přitom královskou cestou k těm nejefektivnějším metodám pro spalování tuků: Od speciálních forem výkonnostního tréninku, přes stravování s ohledem na Vaše individuální predispozice a potřeby, až po protokoly na optimalizaci jednotlivých tuk spalujících hormonů.


ZAREGISTROVAT SE

Zatímco z hlediska klasického přístupu (fitness) je spalování tuků (rýsování) spjato s nekonečnými hodinami kardia na páse, restriktivními dietami a nedostatkem energie, kdy si připadáte jako zombie, v rámci systému PT k němu používáme metody výkonnostního (performance) tréninku, které zajistí přesný opak:

 

Nejenže budete spalovat tuk, ale současně budete udržovat svalovou hmotu a zvyšovat jak Vaší vytrvalost, tak maximální sílu!

Vím, že to může znít jako laciný reklamní slogan, vábící na novou podložku vibraplate nebo dietní pilulky, v tomto případě se ale bavíme o tréninkovém systému, který je na našem trhu od roku 2013 a za tu dobu jim úspěšně prošly tisíce lidí. Tisíce spokojených zákazníků, kteří se k němu po ty roky opakovaně vracejí! A tak velké množství lidí se nemůže mýlit.


 

Co obsahuje Fat burning specializace?

1. Doposud neviděné tréninkové protokoly, celkem 12 různých fází.

2. Pokročilé tréninkové metody: Od sedmi úrovní HIIT tréninku, přes metabolické komplexy, až po prvky vzpírání a strongman tréninku.

3. Návody, jak se stravovat pro daný cíl i vlastní individualitu.

4. Jakou zvolit suplementaci, kdy užívat a proč.

5. Spoustu nechutné teorie, kterou můžete vynechat (hormony, zdraví, spánek, psychika).

6. Systém, který Vás bude nutit neustále postupovat kupředu a nikdy se nezastavit na místě.

7. Systém, který Vám poskytne ty nejnáročnější tréninky, ale také tu největší zábavu.

8. A když Vás to přestane bavit, můžete vždy přejít k tréninku pro jiný cíl (svaly, síla, performance).

 

 


Na videu výše můžete vidět příklad jednoho Fat burning tréninku. Jedná se přitom pouze o jednu z více než 20ti tréninkových metod, které používáme. Tréninky jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy.

 

 

Jak funguje nový systém Performance training? 

 

1.Nový systém PT má podobu webové aplikace, do které se dostanete přes zkrácený odkaz plstyle.cz. Na této stránce máte možnost zaregistrovat se (v podstatě jen vypíšete jméno, email, heslo a jste uvnitř).

2. Po registraci si můžete přečíst podrobné popisy všech specializací (v MENU – specializace), stejně jako doprovodné aktuality k novému systému. Navíc tam na Vás vždy čeká nějaký ten bonusový článek zdarma (aktuálně to je 10 zásad stravování pro maximální výsledky).

3. Pokud se rozhodnete začít cvičit, zaplatíte první měsíc členství a zvolíte Fat burning specializaci, čímž se Vám odemkne první z 12ti navazujících tréninkových plánů pro spalování tuků. Jak dlouho u specializace vydržíte bude čistě na Vás. Po dokončení každého tréninkového plánu (měsíce) dostanete novou možnost změnit specializaci a tím i Váš cíl.

4. A teď to hlavní, co dostanete za členství v odboji?

  • Každý měsíc nový tréninkový plán, pokaždé jiný, zábavný a vyzývavý.
  • Tréninky jsou zpracovány ve formě přehledných tabulek s přesnou definicí jednotlivých tréninkových proměnných (včetně tempa, intenzity, délky odpočinku mezi sériemi a schématem přidávání váhy).
  • Mapování Vašeho progresu, z hlediska odcvičených tréninků i použité váhy.
  • Popis všech použitých cviků včetně videí provedení s reálnými váhami.
  • Vysvětlení použitých tréninkových metod, často včetně podrobných článků, představujících i pozadí jejich vývoje.
  • A jako bonus se Vám každý měsíc odemknou články z oblasti:
  • STRAVOVÁNÍ: Od obecných principů, přes různé styly stravování, až po přesně rozepsané jídelníčky nebo chutné recepty!
  • SUPLEMENTACE: Popis jednotlivých suplementů, včetně vědeckých studií, kvalitních forem a doporučených dávek.
  • ŽIVOTNÍ STYL: Speciální články nad rámec systému, např. z oblasti psychiky, zdraví, hormonů a další.