Přednášky a workshopy Performance 2021

Vypadá to, že letos nás zatím možnost dělat přednášky naživo jen tak nečeká! Nicméně nevěste hlavu. Díky aktuální Performance univerzitě, kterou děláme také online, jsme získali dostatek zkušeností s tím, jak dělat kvalitní přednášky a prožitkové semináře (či workshopy) online přes platformu ZOOM. A proto jsem se nakonec rozhodl, že uděláme několik takových přednášek a minimálně jeden jednodenní workshop online.

Níže najdete informace o těch, které jsou aktuálně vypsané a linky pro registraci. Po zaplacení (přes Paypal, ale nemusíte ho mít stačí dát šedé tlačítko „pay with debet card“) obdržíte email, ve kterém bude individuálně vygenerovaný odkaz, kterým se v den a čas konání akce přihlásíte (je potřeba mít stáhnutou aplikaci zoom.us, vytvořený profil a pak Vás odkaz přímo přesměruje do události).

Přednáška: Mitochondrie a životní energie


10. DUBNA 2021 – 9:00 – 13:00

PŘEDNÁŠKA PROBÍHÁ ONLINE PŘES ZOOM (je třeba stáhnout si aplikaci a zaregistrovat se tam)

REGISTRACE NA PŘEDNÁŠKU

Životní energie je koncept, který je starý jako lidstvo samo. Tradiční léčebné systémy, východní filozofie i spirituální nauky, ty všechny se zaměřovaly na porozumění procesu kultivace životní energie, která je nezbytným předpokladem našeho radiálního zdraví, odolnosti na nemoci, ale i schopnosti myšlení a fyzické výkonnosti.

Moderní věda se přitom k tomuto konceptu v posledních letech nenápadně vrací, protože nám ukazuje, že starobylý koncept životní energie můžeme uchopit z pohledu buněčných mitochondrií, elektrického napětí, produkce buněčné energie, délky telomer a série bio- a elektrochemických procesů, které dohromady rozhodují nejen o tom, kolik budeme mít energie, jak efektivně bude naše tělo fungovat, ale také jak odolní budeme na nemoci, a jak dlouho budeme žít ve zdraví.

Naše úvahy přitom neponecháme pouze na úrovni materialistické vědy, ale nabídneme také nečekané propojení s psychospirituálními dimenzemi našeho vědomí a návodem, jak kultivovat životní energii zevnitř.

 • V rámci této 4-hodinové online přednášky si společně projdeme:
 • Tradiční pohled na kultivaci a využívání životní energie, a kontext moderní vědy.
 • Živ. energie z pohledu moderní vědy: Mitochondrie, telomery, lidský elektromagnetismus a další.
 • Které faktory životního stylu, a látky, z nás vysávají životní energii, uzavírají náš potenciál a vytvářejí prostor pro nemoc a rychlejší stárnutí.
 • 5 pilířů zvyšování životní energie: Starobylá praxe potkává moderní vědu.
 • Představíme si praktické techniky i kompletní protokol na to, jak ozdravit své mitochondrie a vytvářet tak radiální zdraví.
 • A naší pouť završíme tím, jak můžeme svou životní energii zvyšovat kultivací vnitřního světla prostřednictvím spirituální praxe.

Výstupem z kurzu bude také série praktických technik, cvičení a postupů, které můžete zařazovat na denní bázi pro zvyšování fyzické, mentální i psychospirituální energie.

Workshop: Fragmenty Já – Sestup do vlastního nevědomí


11. DUBNA 2021 – 9:00 – 15:00

PŘEDNÁŠKA PROBÍHÁ ONLINE PŘES ZOOM (je třeba stáhnout si aplikaci a zaregistrovat se tam)

REGISTRACE NA WORKSHOP

V rámci tohoto jednodenního online workshopu se zaměříme na téma lidského nevědomí. Každý z nás si sebou životem nese nevyřešená traumata, osobní konflikty, potlačené pudové a emoční energie. Ty se v nás přitom z pohledu hlubinné psychologie usazují jako miasma, které nám berou životní energii a postupem času ovlivňují také náš vědomý život. Mohou narušovat sebeobraz, životní spokojenost, vztahy s lidmi i celkovou kvalitu života.

V rámci tohoto online workshopu si společně projdeme

 • Teorií o našem vědomí a nevědomí, jak ji uchopit a přijmout v běžném životě.
 • Praktické postupy, jak se dostávat do síly Vědomého Já pro hlubinnou práci.
 • Meditace a dechová cvičení pro napojení na podvědomí a nevědomí.
 • A společně se pak vypravíme do Vašeho nevědomí, abychom identifikovali odštěpené fragmenty Vašeho Já
 • Ty se následně budeme učit integrovat a zpracovávat, současně ale dostanete návod na to, jak v další praxi pokračovat sami.

V ceně kurzu získáte

 • V rámci kurzu si naživo vyzkoušíte několik dechových, meditačních a vizualizačních technik.
 • Získáte nahrávky řízených technik k pozdější aplikaci.
 • Během workshopu bude možnost ptát se online na doplňující otázky.
 • Možnost poslat následně sebezkušenost a reflexi na email a nechat si poradit s dalším postupem v rámci této integrace.