Performance lifestyle Performance podcast

PODCAST#31 Negativní dechové vzorce, Dušek a rakovina, Věda o Vědomí

V tomto podcastu se nejprve podíváme na hlavní téma – negativní dechové vzorce, jaké jsou důvody automatizace špatného dýchání, vliv na zdraví a další informace o této málo známé problematice. Ve druhé části se pak podíváme na kauzu pana Duška a jeho prohlášení o rakovině, a to z perspektivy jak holistického přístupu, tak spontánního vyléčení se, a jakou roli může hrát v procesu naše Vědomí. A od toho se pak oslím můstkem dostaneme k vysvětlení, jaký je rozdíl mezi současnou spiritualitou (často mix tradičních spirituálních škol a new age) a Vědou o Vědomí (nový přístup k popisu rozšířené vnitřní i vnější reality).


Témata v podcastu:

1) Negativní dechové vzorce – 00:03:50Hlavní téma se netýká práce s dechem, ale dýchání obecně, a jak vznikají a jsou upevňovány negativní dechové vzorce, které lidem kradou energii.

2) Dušek, Vědomí a rak.ovina00:35:18Skrze kauzu pana Duška a jeho prohlášení o rak.ovině se podíváme na širší problematiku toho, jako úlohu hraje mysl a Vědomí při nemoci.

3) Spiritualita vs Věda o Vědomí00:56:44A od toho se dostaneme k Vědě o Vědomí a jejímu vymezení oproti klasickým spirituálním školám. 

ODKAZY K PODCASTU:

NOVINKA: Seminář HYPOXIE – práce s dechem a životní energie. Nová video-přednáška (4 hodiny), na které se poprvé seznámíme s problematikou toho, jak vzniká nedostatečné okysličení buněk – neboli subklinická hypoxie nejen na základě špatných dechových vzorců (kterým se také věnujeme), ale i dalšími faktory jako jsou nutriční deficity, anémie, problémy na úrovni mitochondrií a další. Pro mě osobně to bylo poslední rok velké téma, kdy celý můj osobní příběh najdete také tam.

— Sérii článků/témata DECH a SLUNCE (každý bude mít 4 díly) najdete na ⁠PERFORMANCE PATREONU.

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..