Performance training

Vyzkoušej si systém Performance training zdarma

Systém Performance training je tady od roku 2013, na videu můžete vidět záběry z přednášek, seminářů a kempů, stejně jako klienty, od začátečníků, až po profesionální sportovce a vojáky armády ČR. Ukážeme si tam také, jak vypadá práce s webovou aplikací plstyle.cz a co nový systém obsahuje.

Kromě toho si nyní můžete vyzkoušet trénink podle PT na týden zdarma. Po registraci na plstyle.cz si stačí aktivovat výcvik. Dostanete 5 tréninků, 5 článků a databázi 40ti použitých cviků (videa + technika). 

Staré protokoly Performance měly pro mnohé nevýhodu, že byly extrémně těžké (což zase jiní vítali) a neumožňovali tak cvičit podle systému Performance celý rok naplno (nešlo by to uregenerovat ani nebylo tolik protokolů).

Nový systém Performance training oproti tomu přináší celkem 52 tréninkových plánů, které jsou rozděleny do 5ti cílů (začátečník, tuk, svaly, síla, performance) a liší se i ve své náročnosti (začátečník nejlehčí – performance nejpokročilejší).

Cílem bylo vytvořit jednotný tréninkový systém, podle kterého dokáže
dlouhodobě a efektivně cvičit i člověk s prací / rodinou, který nemůže 100% svého času věnovat tréninku, jídlu a regeneraci, ale musí být schopen trénink zařadit do běžného života.

Přesto věřím, že si v systému najde každý něco: Začátečníci budou střídat fat burning a hypertrofii. Pokročilí hypertrofii a sílu a extrémisti pojedou na střídačku sílu a performance. Do budoucna chystáme právě i 5. specializaci pro úplné začátečníky (primárně ženy).

Skvělé přitom je, že volbu specializace můžete udělat i na základě svého somatotypu (PL: Starter pack) nebo neurotypu (přednášky). Kromě volby specializace podle nich můžete zjistit, které spec. střídat a jak často, kolik dělat tréninků týdně a jak si nastavit procenta maximální váhy. To už jsou všechno ale pravidla pro pokročilé, kterým se člověk, začínající s PT nemusí věnovat.

Adam Česlík

VYZKOUŠEJ NA TÝDEN ZDARMA: plstyle.cz


Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..