Performance training Zápisky z cest

Performance podcast #3: Performance dovolená

Třetí Performance podcast je tu, tentokrát ze slunné Marbelly a hned i s videem, které můžete shlédnout na našem YT kanále!

 

Koncept Performance dovolené je něco, co jsem si osvojil už před řadou let. V podstatě to znamená, že neorganizujete dovolenou kolem odpočinku a nic nedělání, ale naopak kolem fyzické aktivity (nejčastěji cvičení v některé ze světových posiloven), poznávání dané kultury a prostředí, a obecně kolem snahy vytěžit z desetidenní dovolené naprosté maximum.

V praxi to často znamená, že jedete na 110% a užíváte si nejen trénink (který milujeme), ale také lokální jídlo, adrenalinové aktivity, dobré pití, socializaci s místními, památky a kulturu, ale také noční život.

Klíčem k tomu, abyste dokázali do jedné dovolené vměstnat to, co ostatní lidé stihnou za měsíc, je umět správně optimalizovat svůj životní styl.

O tom, jak nastavit trénink, stravu i suplementaci na Performance dovolené, co zařadit, a čemu se naopak vyhnout, stejně jako report z té naší poslední v Marbelle (a řadu vtipných historek) najdete už nyní v novém Performance podcastu na:

 

iTunes, Spotify i Soundcloudu (vyhledejte Performance podcast nebo Adam Česlík)

 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..