Performance training Spalování tuků Zápisky z cest

Work-flow trénink v LA

Zatímco dříve jsem své dovolené stavěl kolem nejlepších fitek po celém světě a většina mé energie a času končila v nich, tak nyní už trénink na dovolené používám vyloženě pro aktivaci, aktivní regeneraci, vypocení a nakopnutí dobré nálady.

Posledních 12 dní jsem hodně chodil, běhal, ale také nejvíce jezdil autem, a proto jsem se snažil sem tam zajít na rychlý trénink do posilovny. Podařilo se mi to 2x v Goldu ve Venice mezi pátou a šestou hodinou ranní, potom jednou v San Franciscu v perfektním hotelovém gymu (ukazoval jsem u příspěvku pár dní dozadu) a teď po 4. v hotelovém gymu v Hollywoodu.

Tím, že je to hotel pro „hipstery“ a „instalidi“, tak tu místo klasických strojů najdete prostor pro funkční trénink, kettlebelly od Onnitu (Joe Rogan) s opičíma hlavama, battle ropes, silovou klec s velkou osou a pár strojů a kladek, tedy vše, co mi aktuálně stačí k plnohodnotnému tréninku.

A protože ve dvě hodiny odpoledne bylo fitko zcela prázdné, tak jsem se rozhodl, že po déééélší době natočím něco z tréninku (naposledy to byla improvizace v listopadu v Dubaji). Ono díky tomu, že trénink není s extra váhama, zabírá více stanovišť (a tedy i úhlů) a více než o sets a reps je o celkovém propojení a provedení (které ani teď z videa nevyplyne), tak se to celkově blbě natáčí, což mě většinou vede k tomu, že se o to ani nesnažím. Dneska ale byly optimální podmínky, takže výjimka.

Po dlouhé době jsem dal taky nějakou bylinnou suplementaci pro zvýšení testosteronu, takže uvidíme (dneska jsem to cítil, ale to bylo spíše placebo, protože trvá tak týden než to začně být pocitové).

Koupil jsem si tady v USA dvě bylinné speciálky, které se fakt špatně hledaly a rozhodně je nekoupíte v GNC, tak jsem zvědav, po příletu se chci zase po asi osmi měsících pustit do „tvrdšího“ tréninku, zatímco teď to bylo více o udržování a work-flow.

Koncept work-flow i dalších typů tréninků Performance lifestyle (ano lifestyle ne training) najdete v novém Fat burning 2.0 protokolu (+ asi 30 příkladů). Tyhle tréninky jdou vlastní cestou mimo Performance training, který je přeci jen o něco náročnější a cílí spíše na postupnou progresi a dlouhodobé plánování. Tohle je takové lážo plážo zábava, na každý den, kdy jedete hodně dle pocitu a horoskopu 

Můžete si všimnou, že používám Vivo barefoot obuv (což teď není reklama), konkrétně takový ten plážový model do vody s dírama, které jsou totální špička ve chvíli, kdy chcete cvičit naboso, ale současně se bojíte, že z podlahy / koberce ve fitku něco chytnete (nebo je to u Vás zakázané). Na tenhle typ tréninku je ta obuv téměř esenciální. Boty jsou vyrobeny, a teď si nedělám legraci, z mořských řas. A čistě na základě mého osobního dojmu groundují.

Kam pro více informací?

  • Koncept Performance lifestyle tréninků (včetně zde uvedeného work-flow) najdete ve Fat burning 2.0 Protokoluhttp://risebyperformance.cz/fb2
  • Systém Performance training a přes 1080 různých tréninků najdete v naší tréninkové aplikaci ODBOJ PT (www.plstyle.cz/uvod).

PS: Pokud chcete z podobného tréninku vytěžit 4-5x více na tréninkovou jednotku, tak jej provádějte bez bot venku a na slunci. Stačí pak Kettlebell, bandy a prostředí.

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..