Performance lifestyle Suplementace

Melatonin a jeho využití pro zdraví, naturální suplementace

Melatonin – nejsilnější tělesný antioxidant – pomáhá v noci odstraňovat z buněk patogeny, toxiny a volné radikály, a jeho hladina klesá nejen v důsledku narušení cirkadiánního rytmu, ale také s věkem. O rozdílech mezi naturálním a syntetickým melatoninem, a jak můžeme rostlinné formy melatoninu extrahovat, a využívat pro posílení zdraví oslabené populace, se dozvíte více v tomto videu.

Celý dvouhodinový podcast o melatoninu a článek se studiemi najdete zde na blogu.

BM: NATURAL MELATONIN


 

Obsahuje šťávu z višně obecné (angl. Tart cherry), nejdostupnější zdroj přírodního melatoninu. Ten zvyšuje produkci vlastního melatoninu, a nesnižuje jeho přirozenou tvorbu jako melatonin syntetický. Jde proto užívat i dlouhodobě.

Důležité je ale pochopit, že nejvíce potřebný je u lidí nad 55 let, kdy s věkem velice rychle hladina melatoninu klesá, díky čemuž pak člověk stárně rychleji, má nižší imunitu a je méně odolný na nemoci.

Tento produkt vytvořil Brainmarket ze suroviny, kterou dříve nakoupili pro Sleep Faster, ale nakonec ji po mném apelu vyndali, protože produkt byl pak pro zdravé lidi s dostatkem melatoninu nepoužitelný. No a co s několika kg zaplacené suroviny? Jako ideální řešení se jevilo vytvořit samostatný produkt, určený pro lidi, kteří potřebují čistě doplnit melatonin (např. pracovníci nočních směn, lidé v důchodu, lidé se silně narušeným cirkadiánním rytmem, problémy se spánkem či chronickými nemocemi).

Zakoupit jej můžete zde.

Naturální postupy, jak maximalizovat vlastní melatonin najdete v novém PERFORMANCE LIFESTYLE protokolu:

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..