Performance lifestyle Performance podcast

Quintonová mořská plazma a Filip Ivanov

Přátele, v nové epizodě našeho Performance Podcastu Vám představíme dalšího vzácného hosta, kterým je Filip Ivanov, jehož zájem o zdraví ho dovedl k objevu francouzského vědce Reného Quintona, a to k mořské plazmě a jejím širokospektrálním účinkům na naše zdraví, která má více než 120 let trvající tradici užívání!

Pitný režim, hydratace, užívání minerálu, to všechno jsou témata, která v rámci zdravého životního stylu často vyvolávají spoustu otázek a troufám si tvrdit, že se tomuto tématu v širší veřejnosti nevěnuje dostatek pozornosti a porozumění.

Věděli jste například, že si každý z nás v sobě nese oceán v podobě extracelulární a intracelulární kapaliny, která má složení minerálu a stopových prvků blízce podobné prostředí, ve kterém stovky miliónu let zpět vznikly? A že udržování tohoto prostředí, prostřednictvím správné rehydratace našich buněk, může zásadně ovlivňovat jejich fungování, které se na makro úrovni podepisuje na našem zdraví?

Díky tomu, že dnes lidé pijí demineralizovanou kohotkovou vodu nebo třeba i vodu, která prošla reverzní osmózou, tak se sami dostávají do demineralizovaného stavu. Uvědomte si přitom, že jsou to právě elektrolyty (ionizované minerály), které umožňují fungovat každé buňce našeho těla. Bez nich nedochází k výměně informací, vytrácí se životní energie a objevuje se nemoc. Právě proto také René Quinton přišel v době, kdy se o výživě ještě nic nevědělo (konec 19. století) s tím, že lze využít mořskou plazmu, která se nápadně podobá plazmě krevní, k tomu, aby bez ohledu na typ problému došlo v těle člověka k obnově homeostázy vnitřního prostředí jeho organismu. A jak víme, kde dojde k jejímu návratu, vrací se také zdraví a životní energie.

Užijte si podcast!
Adam Česlík

Důležité odkazy:⁠

🔶 Slevový kód pro zakoupení mořské plazmy najdete na: www.quinton.cz/adam
🔶 Více o tématu vody, jejím léčivém potenciálu a nových technologiích na její úpravu najdete v našem novém video-kurzu Bioregenesis www.plviom.cz
🔶 Holistický protokol Performance lifestyle – 12 týdnů a 12 oblastí optimalizace životního stylu zpracovaných do 12 kapitol, které Vás provedou napříč Holistickým přístupem ke zdraví, zvyšování životní síly a naplňování lidského potenciálu. V protokolu najdete, jak teoretické části vysvětlující danou problematiku, tak obsáhlé praktické části s praktickými úkoly, které Vás budou vést konat v každodenním životě. Protokol najdete na: www.plstyle.cz/holistic 

V tomto podcastu se dozvíte:

🔶 Jak se Filip dostal k mořské plazmě a Quinton laboratories.
🔶 Objev biologa Reného Quintona – mořská voda, jako zdroj všech potřebných substrátu pro vznik buněčného života – aneb primodiální oceán v nás.
🔶 Spor mezi zastánci teorie patogenů a vnitřního prostředí a skoro 100 let, kdy se mořská plazma používala k léčbě.
🔶 Co všechno mořská plazma obsahuje, jaký je rozdíl mezi jejími typy, a jak ji užívat.
🔶 Filipův přístup ke Spiritualitě, jeho pobyt ve tmě a Adamův výklad o šamanském bubnování.

Quinton plasma

Na stránce najdete slevu pro naší komunitu

 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..