Performance lifestyle

Skutečný potenciál živé vody a spring hunting v praxi

Za poslední rok jsem se hodně věnoval studiu vody, jejich vlastností, a novým technologiím na její úpravu. Na základě toho jsem pak samozřejmě začal tyto možnosti testovat a aplikovat na sobě. A obnovu nejen své pitné vody, ale primárně buněčné vody, dnes stavím na vrchol celkové optimalizace svého zdraví a výkonnosti. Přeci jen, jsme z 98% tvořeni molekulami vody.

Ještě uplyne dlouhý čas, než veřejnost (odborná i laická), která zatím ještě odmítá vodu vůbec filtrovat, přijme tyto nové informace. A je to úplně v pořádku.

Cílem není přesvědčovat ostatní, ale pokud to cítíte, vydat se sami touto cestou a posoudit, zda Vám starání se o pitnou vodu pomáhá či nikoliv.

Pokud se budeme bavit o tom, jaká voda je nejkvalitnější, tak na pomyslném piedestálu se nachází kvalitní voda z přírodních studánek a pramenů, která vyvěrá z hlubinných podzemních vodních zdrojů, kde se nachází voda v její primodiální kvalitě.

Pravidelné pití takové vody je nejen cestou k obnově životní energie, ale současně příjemnou volnočasovou aktivitou, kdy se za prameny můžete vydat na hory či odlehlá místa a spojit to s výletem.

Já osobně aktuálně experimentuji s tím, že piji cca 90% vody z léčivého pramene, takže preferuji zdroj, který je dobře dostupný.

POZOR: Ne každá studánka je vhodná na pití. V Praze je cca 50 pramenů, z toho skutečně nezávadných je asi 10, z toho 2 – 3 obsahují skutečně tu pravou vodu, kterou chcete. Vždy kontrolujte měření bakteriální a chemické intoxikace. A taky neplatí, že můžete na výletě na hory brát vodu, kdekoliv se Vám zamane 😄

Adam Česlík

PŘEJÍT NA PROTOKOL

 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..