Performance lifestyle Spiritualita Video-kurzy

Holistický program na 12 týdnů pro integraci těla, mysli a vědomí

Náš nový video-kurz Supernatural se necharakterizuje snadno. Není to kurz zaměřen na spiritualitu nebo práci s psychikou, není to ale současně ani jedno z hlavních témat Performance lifestyle, respektive netýká se výživy, tréninku, cirkadiánního rytmu, biohackingu a podobně.

Jedná se skutečně o kurz nejhlubšího pochopení sebe sama, ozdravení a integrace těla, mysli i ducha a využití nového potenciálu ke zlepšení nejen svého života, ale i ostatních.

A stejně tak se špatně jednoduše vysvětluje, co kurz všechno obsahuje, a jak funguje. A proto jsem se rozhodl sepsat veškeré potřebné informace, které byste o kurzu Supernatural měli vědět. 


 

 

Highlighty kurzu Supernatural:

1) 12 Lekcí na 12 týdnů:

Kurz Supernatural obsahuje 12 lekcí, v každé z nich získáte 1 hlavní video a několik vedlejších videí s technikami. Celkem Vás tak čeká přes 12 hodin videa*! To ale není vše, ke každé lekci dostanete také skripta se shrnutím protokolu, vysvětlením úkolů a technikami.
*Ve skutečnosti je to přes 15 hodin, ale tři dvanáctky vypadají lépe.

 

2) Interaktivní proces učení se:

Kurz přitom nedostanete najednou, ale postupně se Vám odemyká. Každý týden jedna lekce. A u každé lekce mapujeme Váš progres. V praxi si tak na začátku týdne (nebo už v neděli) pustíte hlavní video, které obsahuje vždy nějaké zajímavé přednášky + projití si a vysvětlení všech úkolů.
Kromě toho pak u lekce dostanete video s vedenou technikou nebo nějaké jiné doplňující a zajímavé video (třeba o vodě, groundingu, infra panelech a další).

3) Triáda integrace kurzu Supernatural

Praktická stránka je jedna věc, ale daleko důležitější je stránka obsahová. Hlavní cíl kurzu Supernatural je na nejobecnější úrovni ozdravení a integrace těla, mysli a ducha.

A to v takové podobě, že budete současně pracovat na zvyšování životní energie a očistě těla, práci s různými úrovněmi psychiky (vědomí, podvědomí, nevědomí) a v neposlední řadě pak na spirituálním růstu.

 

4) Co se naučíte a získáte během kurzu?

Během kurzu postupně projdeme několik desítek navazujících témat, které Vám umožní lépe pochopit svět, ve kterém žijeme, lidské tělo i mysl, a primárně pak samozřejmě sebe sama.

Větší část kurzu se ale bude zabývat praxí, kdy prostřednictvím různých postupů, technik a úkolů ve vnějším i vnitřním světě budete pracovat na v předešlém bodě zmíněné integraci a ozdravení a posílení triády svého Já. Jak se to ale potom odrazí v praxi? (pokračování v dalším bodu).

 

5) A jak to změní Váš život k lepšímu?

Představte si to tak, že v současné době většina lidí funguje pouze na nějakých 10 % lidského designu (kdy je člověk bez energie, topí se v podvědomých programech, má poničené mitochondrie a urychlují se buněčné cykly).  Důslednou aplikací systému Performance lifestyle (stravování, neurotyp, cirkadiánní rytmus, atd.) se dá dostat na nějakých 50 %  (pro zajímavost více se dá získat jen velice obtížně, dlouhodobou a systematickou praxí, např. Ben Greenfield – 88 %).

Co ale těch zbylých 50 % ?

Ty už se nenacházejí ve vnější realitě, ale jsou vytvářeny naším Vědomím. Je to totiž naše Vědomí (tradičně spirit – duše – odtud spiritualita – cesta k duši), které drží neuvěřitelný potenciál k tomu, abychom se dostali do vyšších procent svého potenciálu. A tušíte správně, je to psychospirituální praxe, která nám pomáhá odkrývat (či uvolňovat) potenciál vlastního Vědomí (např. integrací fragmentů Já, které jsou v nevědomí).

No a kurz Supernatural si neklade nic menšího, než Vás provést během 3 měsíců cestou, která Vám odemkne dalších 10 – 30 % Vašeho potenciálu (množství se bude lišit od toho, v jakém stavu je na začátku Vaše  tělo, mozek a co už máte nahromaděno v nevědomí). Každý tak kurz bude končit na jiné úrovni vědomí, ale změna bude vždy markantní.6) Jaký je účel kurzu, a jak jej využít?

Je přitom jedním dechem potřeba upozornit, že kurz se nezaměřuje na psychospirituální praxi ve smyslu meditací. Ty tam sice jsou ale jde o první holistický přístup, který pracuje jak na těle, tak na psychice, tak právě na vědomí. I proto pak můžete v praxi čekat, že se kurz pozitivně propíše nejen do Vašeho fyzického a psychického zdraví a výkonnosti, ale právě do všech oblastí života včetně životní spokojenosti a pocitu životního naplnění a štěstí, které pak markantně ovlivňují kvalitu mezilidských vztahů, schopnost asertivně řešit problémy a stát se skutečným tvůrcem svého života. 

 

7) Pro hledající je kurz zábava, na co se těšit?

V rámci kurzu Vás toho čeká extrémně hodně (skoro dva tucty témat), a abychom neřekli příliš hodně spoilerů, naznačím jen hlavní směry: Budeme se zabývat interakcí s přírodou, povíme si hodně o emocích, jak na nás působí, a jak s nimi pracovat, budete hledat a zbavovat se závislostí, budeme dělat výpravy do Vašeho nevědomí.

Budete se učit dechové i meditační techniky, budeme provádět intenzivní vizualizace a imaginace.

A kromě toho! Budete mít také RPG (role playing game) úkoly ve vnějším světě, stejně jako si vyzkoušíte specifické protokoly, které byste jinak možná ani nezařadili.
Nemusíte se přitom bát, že by Vás to zahltilo, vše je dávkováno postupně a tak, abyste to vždy zvládli.

 

8) Příklad: Dechová praxe a práce s dechem

Jedno z témat kurzu se například týká práce s dechem, ke které se budeme opakovaně vracet z hlediska efektu na tělo, působení na psychiku nebo v rámci spirituální praxe.

A postupně tak získáte řadu praktických technik a dechových cvičení, které Vám s tím pomohou. Všechny přitom najdete jak v hlavním kurzu, tak vysvětleny a předvedeny na speciálním videu. Složitější techniky pak budou v reálném čase vedeny, takže je budete provádět spolu s námi.

 

9) Je potřeba mít spirituální zkušenosti?

Kurz je koncipován tak, že nemusíte mít zkušenosti s meditacemi ani jinými spirituálními technikami. Vše Vás postupně naučíme v kondenzované podobě, a to tak, že konečně pochopíte, proč většině lidí nejde „meditovat“.

To ale neznamená, že by si ostřílení spirituální guruové nepřišli na své!

Celé roky jsem se věnoval studiu klasických spirituálních disciplín z celého světa. A vždy tam něco chybělo. Často to byla potřebná psychická integrace a ozdravení těla a mysli. A proto je tento kurz určen i pro spirituálně zkušené, zejména, pokud Vás něco stále stahuje zpátky a nemůžete se pohnout dále. Na toto téma určitě uděláme podcast, protože fragmanetace vědomí a spirituální bypass jsou velice aktuální témata ve spirituální komunitě současné doby, která pak až příliš často hledá spásu v zázračném učiteli / přístupu nebo na druhé straně psychedelicích (tím se nechci nikoho dotknout, nemusí to tak být vždy).

 

10) Proč je vhodné připojit do svého života psychospiritualitu?

V rámci svého více než 12 let trvajícího neustálého studia a praxe v rámci systému Performance lifestyle mě nároky mé profese, které skutečně odevzdávám celý svůj život, vedly k postupnému uvědomění, že připojení psychospirituální roviny je naprosto stěžejní část, která není pomyslnou třešničkou na dortu, ale pro většinu lidí dnešní doby nezbytným prvním krokem.

Celé roky jsem pozoroval na sobě, že kdykoliv jsem se dostal do nějaké krize, na scestí osudu, do propadlišť vlastní duše, tak to bylo Ego, které mě drželo zpátky, a bylo to Vědomí, které mi umožnilo nejen je překonat, ale využít jako metodu učení k dalšímu progresu vpřed.

Psychospirituální praxe je cestou do síly svého skutečného Já, stoupání po úrovních Vědomí.

 

11) A proč je kurz SUPERNATURAL nyní aktuálnější více než kdy jindy?

Několik posledních desítek let spatřujeme stoupající zájem o spirituální nauky a porozumění sobě sama, které kulminovaly v posledních několika letech.
To, čím ale nyní prochází celá společnost je kolektivní Temná noc duše, která způsobuje, že „probuzených lidí“ přibývá raketovým tempem a staré matrixy se hroutí, protože už nefungují.
A v této době probuzení se bohužel spousta lidí dostává do nejistoty a chaosu, protože je moderní životní styl a západní materialistická věda nepřipravily na vnitřní procesy otevírání jejich spirituality a růstu vědomí. A proto nyní přichází čas, začít vytvářet nové systémy, které budou na prvním místě zahrnovat cestu do své vlastní síly do plného pole vlastního Vědomí.

 

12) Jak jsem na to vytvořit tento kurz přišel?

Kurz Supernatural nebylo jednoduché téma pro zpracování a rozhodně nezačínal jako snaha vytvořit perspektivní produkt, nebo na druhé straně nějaký zábavný kurz, který bude lidi lákat na pěkné techniky a videa.
Osobně je to téma, které je pro mě aktuálně důležitější než jakékoliv jiné, a je to moje část skládačky, jak pomoci lidem v dnešní době. Lidem hledajícím, ale i všem ostatním.

Potřeba kurzu a jeho hlavní námět a podoba, mi přišly v rámci meditací 1. 1. 2021. Před tím datem ještě byly v plánu jiné projekty, a pak se další dva měsíce kurz postupně měnil a utvářel z prostého pdf protokolu na plně interaktivní video-kurz v nejrozsáhlejší podobě, jakou jsme kdy zpracovali.


 

Během posledních let jsem si uvědomil, že každý z nás šel do tohoto života dobrovolně a za nějakým účelem. Když přitom najdete svůj bytostný úděl v životě, vytratí se nejistoty, pochyby, obavy, a vy se dostanete do své plné síly.

Já svůj pravý úděl již našel, je jim pomáhat lidem na jejich cestě k integraci a vzestupu vědomí.
Jaký je ten Váš?

Pojďme to zjistit!

Adam Česlík


HOLISTICKÝ 12TI TÝDENNÍ PROGRAM
PRO INTEGRACI TĚLA, MYSLI I DUŠE

Cena kurzu je 208 Kč / týdně (2500 Kč celkem), kdy za to dostanete každý týden novou video-přednášku, protokol s úkoly (na vytištění), videa s technikami (práce s dechem, meditace, rutiny) + diskuzi u každé lekce a vstup do skryté Telegramové skupiny.

PŘEJÍT K PRODUKTU

 

 

Supernatural podcasty


V rámci 3. série Performance podcastů se věnujeme tématům z nové oblasti SUPERNATURAL. A v každém z nich tak najdete spoustu témat k zamyšlení, a informací o tom, jak funguje naše vědomí. Podcasty nejsou povinné pro absolvování kurzu, protože kurz sám prozkoumá tyto témata mnohem podrobněji a obsáhleji (má přeci jen přes 12 hodin) + Vám dá praktické protokoly. Rozhodně si je ale pustit můžete.

Podcasty jsou seřazené od nejnovějšího po nejstarší:


 

 

 

 


 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..