Performance lifestyle Spiritualita

Amazonská medicína: Adaptogeny, psychedelika a šamanismus

V posledních několika Performance podcastech jsme se  opakovaně zastavili u témat přírodních (posvátných) medicín, látek rozšiřujících vědomí, šamanského bubnování a šamanismu obecně, a proto jsem si řekl, že by neuškodilo, připomenout si naší videopřednášku s názvem Amazonská medicína: Adaptogeny, psychedelika a šamanismus, kterou bych Vám chtěl zpřístupnit jako dárek za provizorní cenu 12 Kč (zadarmo není jen proto, že nám to nejde v systému nastavit).

V jejím rámci na Váš čekají skoro dvě hodinky záznamu z webináře, který se odehrál přesně před rokem 30. června 2020, ve kterém se přitom podíváme více nejen na zmiňovaná témata jako je ceremoniální užívání Ayahuascy nebo šamanské léčivé bubnování, ale většina přednášky je řekněme pro mnohé z Vás praktičtější, a zabývá se některými více i méně známými amazonskými superlátkami, jejich tradičním užíváním, novými studiemi, a hlavně, v jaké formě a jakým způsobem je užívat v praxi. 

Přednášku najdete na naší stránce s video-přednáškami přes odkaz níže: 

PŘEJÍT NA PŘEDNÁŠKY

Pro upřesnění pak jen přidávám, jaké info najdete v posledních Performance podcastech:

  • Podcast #21 (Quintonova mořská plazma): V poslední části se bavíme s Filipem o jeho přístupu ke spiritualitě, a rozdílu v cestě skrze psychedelika a meditace. Přidávám historku právě o mechanismu šamanského bubnování jako prostředku k dosahování změněného stavu vědomí.
  • Podcast #20 (Johnny Allister a úprava vody): Jan vypráví, jak mu tyto medicíny otevřely novou cestu životem, a o vztahu mezi vodou a spiritualitou. Na závěr se pak věnujeme našemu pohledu na rozvoj vědomí a spiritualitu více.
  • Podcast #19 (Psychedelika a vědomí): Celý tento podcast je věnován mému studiu a výzkumu látek rozšiřujících vědomí i mé osobní zkušenosti. Závěr podcastu je věnován palčivému tématu, jak nás mohou psychedelika negativně ovlivňovat z pohledu mentální, emocionální a spirituální úrovně, kde může dojít k „hijacknutí“ našeho vědomí. 

 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..