Performance lifestyle

Využití přírody k bio-optimalizaci (video)

Příroda nám dává možnosti optimalizovat se díky ní a zesilovat tak své zdraví. Ať už to je synchronizace podle přirozených cyklů střídání dne a noci (které většina lidí nerespektuje), využívání přirozených vodních toků a nádrží k vystavování se chladu, zejména v kontextu aktuální sezóny, nebo návrat k velebení slunce a jeho paprsků (jako při podzimním sungazingu).

To vše a mnohem více jsou přirozené možnosti toho, jak obnovovat a optimalizovat zdraví svého těla i mysli, a to až na buněčnou a vnitrobuněčnou úroveň.

Odpojení od těchto přirozených darů přírody (včetně izolace od povrchu Země), a uzavření se pod umělé světlo a do virtuálních realit, je přitom největší částí skládačky rozvoje chronických a civilizačních onemocnění.

Cesta Performance lifestyle je cestou zpět k naší přirozenosti, která nás vede zpátky k přírodě a využití její síly pro naše zdraví a optimalizaci. Pokud nevíte, jak začít, vydejte se cestou DARK SEASON – protokolu pro temnou část roku – https://plstyle.cz/podzim

Pokud se ptáte, jak tato cesta ke kultivaci zdraví vypadá v praxi, tak mrkněte na sestřih z naší poslední Performance Univerzity, která se odehrála v Beskydech.

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..