Optimalizace zdraví Zdravé střevo

Jak na sníženou trávicí kapacitu?

Podle studií trpí klinicky sníženou trávicí kapacitou (zejména snížením produkce HCl v žaludku) zhruba 30% dospělé populace (což je samo o sobě alarmující), nicméně na základě našich zkušeností je podpora trávicí kapacity vhodná pro téměř každého, protože lidé jedí obecně příliš často, příliš hodně a nepravidelně, a tím kapacitu trávení přetěžují.

Pamětníci možná vzpomínají, že toto téma jsme otevřeli již někdy v roce 2016 v protokolu Optimalizace zdraví, nicméně od té doby jsme ušli v oblasti optimalizace zdraví trávicí soustavy (tehdy ještě neexistující) velký kus kupředu.

Ba co více! Já osobně jsem trávicí komplexy využíval už někdy od roku 2012, zhruba v době, kdy mi začalo docházet, že to byla oslabená kapacita trávení, která vedla k tomu, že jsem měl problémy s trávením, pokožkou, nedostatky mikronutrientů a problémy s přeměnou postavy.

Nicméně, ale zpátky k videu: @brainmarket_cz loni po dlouhé přípravě vydal velice komplexní naturální suplement, který v sobě kombinuje přiměřenou dávku Betainu HCl (200 mg / tb.), trávicí enzymy (lipáza, proteáza a amyláza), bromelain (z ananasu), papain (z papáji), špetku zázvoru a máty peprné.

A BM: Digestive magic je tak skutečně kouzelným lektvarem, který tu dlouho chyběl, který se dá chytře využít nejen, když už má člověk vážnější příznaky snížené trávicí kapacity (kdy se musí zařadit komplexní protokol), ale pro všechny, kteří mají trávicí kapacitu komprimovanou nebo jako první pomoc, pokud se náhodou přejíte (aka je dobré ho mít prostě doma).

Produkt najdete na www.brainmarket.cz a pokud Vás zajímá kompletní protokol na obnovu kapacity a zdraví trávicí soustavy (která souvisí s celkovým zdravím těla), mrkněte na náš protokol PL: GUTwww.plstyle.cz/traveni


Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..