Performance lifestyle

Spustili jsme novou fázi: Performance Patreon a Integrální cestu – přidejte se!

NA VIDEU VYSVĚTLÍM VŠE CO TAM NAJDETE
A NÍŽE SE MŮŽETE PODÍVAT SAMI:


Po deseti letech tady máme velkou evoluci toho, jak budeme v Performance lifestyle dále fungovat, kdy prodej protokolů a přednášek velice pružně nahradí nová členská platforma, v podobě Performance Patreonu. To je nevyhnutelnou evolucí toho, abychom mohli po letech skutečně začít otevírat plný potenciál toho, co Vám chceme předat.

Možná znáte Patreon jako podporu tvorby obsahu pro nezávislé tvůrce, u nás ale bude hlavní platformou pro kterou vytváříme primární obsah v podobě edukačních i praktických videí, článků, praktických protokolků, a čas od času i video přednášek (1x za měsíc).

Performance Patreon je zaměřen na práci v rámci nového Integrálního přístupu, který v sobě bude spojovat tři zdánlivě neslučitelné disciplíny (kterými jsme přirozeně procházeli já i Performance během posledních 10 let):

  1. Holistický přístup ke zdraví, výživě a životnímu stylu: Kdy Vám budeme pomáhat optimalizovat jednotlivé oblasti PL, budeme představovat nová témata a změříme se více také na výživu.
  2. Performance Training: Kde vás budeme inspirovat vlastními tréninky i rozpisy pro Vás na vyzkoušení, učit novým tréninkovým metodám a optimalizaci pro zvyšování fyzické výkonnosti.
  3. Spiritualita a Vědomí – Kde se budeme pouštět do odvážnějších témat, která zatím stále bokem celého PL, a kde budeme zkoumat vnitřní dimenze Vědomí, věnovat se integraci a poznávat skrytou povahu okolní reality.

Jako členové Performance Patreonu získáváte nejen zmíněný postupně přibývající obsah, ale také Vám budeme dávat různé slevy, přednostní hlášení se na akce a bonusy. V Patreonu s námi můžete komunikovat, diskutovat u příspěvků, a celkově se podílet na rozvíjení nové komunity, která se postupně přenese také do fyzického světa a vzájemnému setkávání.

Co již nyní na Performance Patreonu najdete?

🔸1. úvodní přivítání plus vymezení širšího cíle a vize pro naší komunitu
🔸2. Můj aktuální pokročilý suplementační protokol s infem o jednotlivých látkách a jejich efektu (tohle by se normálně nikam veřejně nedostalo takže exkluzivita)
🔸3. Work flow trénink #1 na vyzkoušení zítra v posilovně (a info o celém konceptu)
🔸4.Video-článek z Costaricy kde Vám při západu slunce v pozadí a doutníčkem povykládám o frekvencích přírody vs těch nenativních
🔸5. A článek o úvodním vysvětlení sezónních biorytmů.
🔥BONUS: do 24. dubna nový Light season protokol, který jsme napsali speciálně pro Patreon.

Zní to příliš dobře, aby to byla pravda? Tak to Vám ještě musím představit speciální AKCI:

LIGHT SEASON PROTOKOL ZDARMA:

Pokud se k Performance Patreonu přidáte v rámci prvního týdne (do 24. dubna), získáte také nový, neveřejný LIGHT SEASON UGRADE, který jsme napsali speciálně pro tyto účely.

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..