Holistický přístup Performance lifestyle

Jak vypadal víkend v Beskydech? (Performance univerzita 2.0)

První ročník Performance univerzity 2.0 nám předminulý víkend skončil, a na přiloženém videu se můžete podívat na epické ohlédnutí za naším dubnovým pobytově edukačně prožitkovým (a hlavně Epickým) víkendem v Beskydech.

Tento příspěvek přitom není o ukončení tohoto ročníku, protože studenti jsou stále ještě ve fázi učení se na zkoušky, které je čekají za několik týdnů. Stejně tak je zatím příliš brzy na vypsání dalšího ročníku, nicméně už nyní můžete přemýšlet, kdo by chtěl spolu s námi v září zasednout do lavic, a vydat se na deset měsíců trvající, intenzivní vzdělávací cestu, která je ve verzi PL UNI 2.0 daleko více kontinuální, a provázanější než dříve: Výuka je co 14 dní, u konce jsme se viděli každý týden, a komunikace v Telegramové skupině byla mnohdy i na denní bázi.

Jak už přitom možná víte, tak studium je napůl online a napůl naživo, přičemž víkend na videu je spíše odměnou za perné studium, než něčím, pro co by měl jít člověk na PL UNI.

Tím by totiž v prvé řadě měl být zájem o Performance holistické poradenství, práci s lidmi, pomoc druhým nebo klidně i sobě sama, ale hlavně: Snaha porozumět více našemu tělu, mysli i Vědomí a získání efektivních nástrojů na jejich optimalizaci.

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..