Performance lifestyle

ÚVOD: SLUNCE A RIZIKA DOMESTIKACE ČLOVĚKA

Po milióny let slunce utvářelo evoluci uvědomělého života na zemi, kdy komplexní formy života adaptovaly na jeho záření, a naučily se jej využívat ve svůj prospěch. Přesto se za posledních pár desítek pár desítek let přístup moderní společnosti od slunce odvrátil, a stále více lidí je na něj citlivých, rychle se spálí nebo z něj mohou mít zdravotní či estetické problémy.

Co když ale problém není ve slunci (ani ozónové vrstvě, zejména ne u nás), ale v domestikaci člověka, kdy se rapidně změnilo přirozené stravování, životní styl (“uvnitř”), světlo, které mu se vystavujeme a další faktory, které vedly ke snížení adaptibility člověka na slunce? A co když je tento proces zvrátitelný? Minimálně na úrovni Vás co nás sledujete?

Zůstaňte naladěni, protože jak vstupujeme do nejdelších solárních cyklů, budeme postupně tuto, v dnešní době pro řadu lidí stále choulostivou problematiku, postupně otevírat.


❇️⚜️Performance Lifestyle:
📚Holistické protokoly a 🖥přednašky ▶️ www.plstyle.cz
🐇❇️Performance Patreon: Každý týden exkluzivní články, praktické návody a obšírná video témata – patreon.com/performancelifestyle
🛑🔍Youtube Performance lifestyle: Desítky video článků veřejně a přehledně u sebe🔊
🏋🏼Tréninková aplikace Odboj PT: plstyle.cz/uvod (trénink na každý měsíc).
📍Všechny najdete přehledně přes link v profilu!

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..