Imunita Performance lifestyle

Propojení imunity, cirkadiánního rytmu a využití superlátek

V tomto video-článku se podíváme na několik praktických ukázek toho, jak v systému Performance lifestyle propojujeme do kontextu různé přístupy a úrovně problematiky, například v oblasti imunity.


Řekneme si, že základem je vůbec přijmutí toho, že jako lidé máme extrémně efektivní imunitu, jen ji musíme dát prostor a prostředky pro obnovu. Podíváme se na souvislost se spánkem a cirkadiánním rytmem. A pak přejdme k tomu, jak můžeme efektivně hubit patogeny, které se dostanou do trávicích nebo dýchacích cest.

Pojďme si uvést tři základní praktické tipy:

Srovnaný cirkadiánní rytmus a zdravý spánek

  • Naše imunita se přirozeně obnovuje během spánku a to díky vyplavení melatoninu. Pokud vše funguje správně, začíná během spánku obnova a příprava imunity na celý další den. Restartujte svůj cirkadiánní rytmus během 4 týdnů pomocí Cirkadiánního protokolu.

Kvalitní esenciální oleje

  • Vnitřní užití oleje z oregána, kdy si dáte kapku do sklenice s vodou a v případě, že cítíte nastupující nemoc na mandlích, tak vodu s oregánem vykloktáte a následně spolknete. Oregáno ničí viry a bakterie díky obsahu účinných látek Carvacrol a Thymol.
  • Druhou více tradiční možností je inhalace pomocí aromalampy, která esenciální olej uvolňuje do prostředí.
  • Třetí možností je nakapat olej na zápěstí, rozmazat a následně inhalovat.

Medicinální houby ve formě tinktur

  • Medicinální huby modulují imunitní systém a mají často přímé antibakteriální a antivirové působení, kdy působí na obrovské spektrum virů. Důležité je vědět v jaké kvalitě tinkturu zakoupit a následně můžete přidat do Performance elixíru, kterým je například kvalitní peruánské kakao, které působí pozitivně na naší psychiku. Na závěř doporučuji vědomé užití pro lepší efekt.


Více o tom, jak prostřednictvím přirodních látek optimalizovat a budovat svou imunitu se dozvíte v PLV Imunitním protokolu 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..