Performance training Zápisky z cest

Performance dovolená v Marbelle 2019

V Marbelle jsme pro Vás natočili sérii tréninkových video-tipů (které vycházejí nyní každé úterý), nějaké video články (dva o suplementaci už vyšly), jeden komentovaný videolog (s klientem Tomášem, který za námi přijel), jeden nekomentovaný trénink paží (poslední den už jsem si chtěl v klidu zacvičit) a Performance podcast.

Protože teď začalo léto a sociální sítě jsou obecně mrtvé, tak si všechno kromě podcastu necháme asi až na září (nebo?). Podcast vyjde v pátek večer zde na youtube.

A co bude dále?

Tohle léto bych se chtěl místo práce (jako loni) primárně věnovat sbírání nových zkušeností a poznatků, které se pak projeví od září na nové Univerzitě PL, přednáškách a v Odboji.

Performance ale pojede dál!

Janča, Charlie, Michal a další za mě dočasně převezmou otěžě a budou se věnovat Vašim emailům a zprávám, budou hledat nové a zajimavé informace a předávat špetky toho, čemu říkáme systém Performance.

Od září 2019 začíná Váš návrat do školních a tréninkových lavic! A mezitím?

Zamakejte na sobě pomocí tréninkových protokolů dle somatotypů! Ty jsou aktuálně nejrychlejší možností, jak se přes prázdniny nejen udržet v nejlepší formě, ale současně se neustále posouvat dále.

Budu se těšit v září, Adam!

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..