Performance lifestyle

Co znamená žít Performance? (video-článek) + nový protokol

Cílem naturálního životního stylu Performance lifestyle, je maximalizace Vašeho potenciálu, ve všech oblastech života: Od zdraví a psychiky, přes vzhled a výkonnost, až po práci/podnikání a pocit životního štěstí.
Cestou k tomu je, postupně pochopit a optimalizovat, jednotlivé pilíře systému Performance (zobrazené v praxi na videu): Od cirkadánního rytmu a spánku, přes individualitu stravování, až po práci na vlastní psychice a spiritualitě.

Zatímco v minulosti jsme psali protokoly, a organizovali přednášky, pro jednotlivá témata, tak nyní jsme vydali nový hlavní protokol PL: Naturae, ve kterém najdete vše potřebné k tomu, abyste mohli začít systém aplikovat v celé šíři během několika měsíců.
Nejde přitom o časově ohraničené stravování / úpravy životního stylu, ale o postupný přesun k životnímu stylu novému. Kdy postupně zjistíte, že se neomezujete, ale naopak konečně žijete svůj život naplno.
Já, Janča i další lidé z našeho týmu, i naši studenti si tímto procesem již prošli. Nyní je řada na Vás, našich klientech! 

 

Tento téměř 200 stránkový elektronický protokol obsahuje:

 1. RANNÍ A VEČERNÍ RUTINA (nově): Pro srovnání cirkadiánního rytmu, maximalizaci energie i dobrého spánku.
 2. STRAVOVÁNÍ PODLE BIORYTMŮ: Aneb jak měnit své stravování podle ročního období.
 3. KOMPLETNÍ SEZNAMY DOPORUČENÝCH A KVALITNÍCH POTRAVIN
 4. CIRKADIÁNNÍ PŘERUŠOVANÉ HLADOVĚNÍ
 5. PERFORMANCE KUCHAŘKA I: Přes 50 rychlých a efektivních sezónních receptů – od snídaní, až po kvašení.
 6. PERFORMANCE KUCHAŘKA II (nově): Dalších 50 receptů, tentokrát na jaro a léto.
 7. TRÉNINK (rozšířeno): Přes 50 minimalistických tréninků do 30ti minut. Nejen pro vzhled, ale i psychiku.
 8. OPTIMALIZACE ŽIVOTNÍHO STYLU: Od eliminace toxinů, až po naturální bohacking.
 9. SUPLEMENTACE A SUPERLÁTKY (nově): 30 nových stran o nejefektivnější přírodní suplementaci pro zdraví i výkonnost.
 10. PSYCHIKA A SPIRITUALITA (nově): Techniky zvládání stresu a zvyšování životního štěstí.
 • BONUS: Návody na základní dechové a meditační techniky.

 

Performance lifestyle: Protokol Naturae

ZAKOUPIT

CENA: 1500 Kč*

 


 CO JE TO PERFORMANCE LIFESTYLE?

Lze současně excelovat v práci a podnikání, podávat špičkové fyzické výkony, vypadat u toho dobře, a nejenže se při tom nezhroutit, ale ještě budovat své radiální zdraví? Jde, a i Vy toho můžete být důkazem!

Většina lidí dnes žije v přesvědčení, že můžete věnovat maximum času a energie buď své práci (či studiu), nebo svému vzhledu, nebo své výkonnosti, a to pak stejně ještě na úkor zdraví. To se ale mýlí! Nejenže na nich totiž můžete pracovat, a rozvíjet je současně, ale ještě Vás to může bavit a naplňovat, stejně jako stovky klientů a tisíce následovníků cesty Performance lifestyle – naturálního životního stylu.

Cílem Performance lifestyle (PL) je maximalizace lidského potenciálu: Od zdraví a výkonnosti, přes přeměnu postavy, až po psychiku a spiritualitu. Jak toho dosáhnout přitom není žádné mystérium, ale tvrdá věda, aplikovaná v praxi. Náš systém stále dokola dokazuje, že dosažení výsledného stavu optimalizace všech oblastí života není náhodou, ale kvantifikovatelným postupem, kdy stačí dodržet sérii přesně navazujících kroků: Od optimalizace cirkadiánního rytmu, přes pochopení sezónního stravování a kvality potravin, až po chytré využití síly přírody v podobě naturálního biohackingu a superlátek. A v celém tom procesu se učíte dýchat, pracovat se stresem a pomáhat ostatním na stejné cestě!

A abyste s touto komplexní cestou, s tímto přerodem svého životního stylu mohli začít, připravili jsme pro Vás tento protokol, který Vás provede tím nejdůležitějším ve všech zmíněných aspektech.

 

 

 

 

 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..