Imunita Video-kurzy

Jak souvisí funkce imunity, virová onemocnění a narušení ekosystémů? (video)

♈ Naše imunita je evolučně velmi vyspělý systém, který se po milióny let vyvíjel v koexistenci s patogeny – viry, bakteriemi a plísněmi. Ty mutovaly, vyvíjely se a stávaly se stále nebezpečnějšími, což vytvářelo evoluční tlak na imunitní systém, aby se vyvíjel spolu s nimi. Imunita a patogeny se tedy vždy vzájemně podněcovaly k evoluci a vývoji.

V posledních několika desetiletích se však člověku povedlo vlivem chemizace životního prostředí, narušit přirozenou rovnováhu v přírodě, a narušit ekosystémy.

V důsledku toho se na jedné straně objevují stále odolnější patogeny a virové bouře, a na druhé straně až 2/3 lidí trpí sníženou nebo přehnaně aktivní imunitou, která pak nedokáže na patogenní hrozby adekvátně reagovat.

🌡️ Jak se nyní ukazuje, tak je to právě zdraví našeho těla, které rozhoduje o naší imunitě a odolnosti na virová onemocnění.
Cílem do dalších let by tak mělo být, že si každý člověk bude nárokovat vlastní zdraví a silnou imunitu, na základě svého naturálního práva.

😱V současné době to znamená, vzít osud do vlastních rukou, a podniknout první kroky sám za sebe!

A právě proto jsme pro Vás připravili první z nové série video-kurzů Performance lifestyle VIOM, a to právě na téma Holistický pohled na imunitu.
V jeho rámci se během šesti hodin a sedmdesáti stran dozvíte vše o tom, jak fungují jednotlivá patra našeho zdraví, stravování a životního stylu, a během toho si představíme celkem 4 obsáhlé imunitní protokoly, od úplných základů, přes optimalizaci životního stylu a stravování, až po využití superlátek a specifických strategií.

Video-kurz PL VIOM: Imunita najdete na www.plviom.cz. PLV Imunitní protokol můžete nyní zakoupit i jako samostatný produkt.  

PŘEJÍT NA VIDEO-KURZ

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..