Holistický přístup Performance lifestyle

Performance holistický pro výživu, zdraví i životní styl

Letos v září se uskutečnil festival Evolution, na kterém jsem vystoupil s dvojicí přednášek. Tu první – páteční – vidělo méně lidí, a protože jsme z ní s Vaškem udělali záznam, tak Vám ji nyní jako opožděný dárek zpřístupním níže (zatím byla dostupná pouze pro klienty Holistického a Dark season protokolu).

Na přednášce se podíváme na všechny tři pilíře našeho Holistického přístupu (www.plstyle.cz/holistic). Začneme fungováním a zdravím TĚLA, které posuzujeme od pohledu makrosvěta – orgánů a hormonů, až po úrovně mikrosvěta – buňky, DNA, mitochondrie a dokonce ještě hlouběji na úroveň subatomárních částic a kvantové biologie. Zvědomíme také, že nejsme pouze organismy biochemické (jako se tradovalo bezmála celé 20. století), ale že fungujeme také na bázi elektrické respektive elektromagnetické, kdy dokážeme interagovat se světlem.

Podíváme se také jak pro adekvátní zdraví nestačí vnímat pouze svou základní výživu ve formě jídla, ale jak důležité jsou také minerály, doposud utajené vlastnosti vody nebo právě různé vlnové délky světla a frekvence obecně.

K tomu pak přidáme úroveň naší MYSLI (a mozku), kde je pro nás důležitá optimalizace mozkové biochemie, nebo porozumění NEUROTYPU, a přidíáme pak i úroveň VĚDOMÍ, kde se zase orientujeme na práci s emocemi, myšlenkami, nevědomím nebo spiritualitou.

A díky tomu (a mnohému dalšímu) si díky přednášce poskládáme jednotlivá témata, kterým se věnuje Performance holistický životní styl i Performance holistické poradenství, dohromady.

Užívejte klidnější část roku a využijte tyto informace, abyste více porozuměli té neuvěřitelné komplexitě, ze které vyvstává náš individuální život i prožitek reality!

S pozdravem

Adam Česlík

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..