Holistický přístup Performance lifestyle Přednášky

NOVÁ PŘEDNÁŠKA 21. 5. OSTRAVA


PŘEDNÁŠKA: Performance holistický přístup – vybraná témata

ZDRAVÍ / VÝŽIVA / HORMONY / NEURO / SPIRITUALITA
21. května 2021 – 9:00 – 13:00 – Ostrava

CENA: 850 Kč (s DPH)
Délka: 4 hodiny
Zařazení: Po více než šesti letech se v Ostravě uskuteční přednáška, a to rovnou z oblasti Performance holistického přístupu. Na přednášce představím vybrananá témata pro každou z hlavních oblastí našeho zájmu, ať už to je výživa, zdraví, psychika nebo spiritualita. Jedná se o témata, která dnes a denně řeší velká spousta lidí, a která Vám pomohou přidat další části skládačky toho, jak optimalizovat cílené své zdraví i život k lepšímu.

Cílem je také trochu propojit rostoucí Ostravskou (a okolí) komunitu Performance entuziastů. Témata z přednášky jsou nová (nebo alespoň jejich uchopení), a nebyla jinde prezentována. 

Na jaká témata se můžete těšit?

  1. Holistická Výživa: Živočišné vs rostlinné stravování z pohledu mikronutrientů. Jak je nastavit správně?
  2. Metabolismus a energie: Železo – populační anémie nebo intoxikace železem?
  3. Hormony: Zahlcení estrogeny a podpora jejich detoxikace pro muže i ženy.
  4. Zdraví: Chronické zdravotní problémy z holistické perspektivy, a jak je řešit. 
  5. Psychika a Vědomí: Negativní ego, a jak přeprogramovat negativní myšlenkové vzorce.
  6. Holistické zdraví: Kyslík, práce s dechem, a životní energie.

PODROBNĚJŠÍ PŘEHLED TÉMAT:

1. HOLISTICKÁ VÝŽIVA – Živočišné (animal based diet) vs rostlinné stravování z pohledu mikronutrientů

Holistická výživa je nová oblast, které se budeme v Performance lifestyle věnovat v dalších měsících, a tady budete mít poprvé možnost hlouběji se podívat na tuto problematiku. A to rovnou tak, že se podíváme na srovnání živočišné a rostlinné stravy z pohledu mikronutrientů, a jejich efektu v našem metabolismu. Jak které stravování postavit, aby nám dávalo vše potřebné?

2. Metabolismus a energie: Železo – populační anémie nebo naopak intoxikace železem?

Podíváme se tak na téma z oblasti výživy, které se bude věnovat problematice železa a jeho nedostatku / nadbytku, a jak souvisí s řadou zdravotních problémů, kterým dnes lidé často trpí. Jedná se o téma, které jsme aktuálně hodně studovali, a které bude obsaženo také v chystané knize o výživě. A možná jedno z témat, které Vám nejvíce uniká ve výživě, aniž byste si to uvědomovali.

3. Hormony – Estrogenní dominance a detoxikace

Dalším tématem bude problematika estrogenů, a to nejen u žen, ale také u mužů. V moderní době se doslova topíme v estrogenních substancích, a pokud dojde k narušení poměru s progesteronem u žen nebo testosteronem u mužů, začínají se objevovat zdravotní problémy spojené s estro zátěží (včetně ukládání tukové tkáně na spec. oblastech, přetížení detoxikačního systému a potíže s pletí, propady energie, ale i mnohé další). V tomto tématu se budeme zabývat hlavně tím, jak provést ESTRO DETOX a následně optimalizovat svou estrogenní zátěž.

4. Zdraví – Chronické zdravotní problémy

V rámci tohoto tématu si vysvětlíme, jaké jsou hlavní faktory a spouštěče moderního životního stylu, které narušují naše přirozené tělesné obrany, vyčerpávají protektivní systémy, a jací jsou hlavní viníci vzniku civilizačních onemocnění, které pak vznikají v rámci roky narušené tělesné a psychické rovnováhy. V této části bude možno ptát se na konkrétní problémy.

5. Psychika: Ego, a jak přeprogramovat neg. myšlenkové vzorce

Nebyl by to Performance holistický přístup, pokud bychom si nepřidali také rovinu psychické optimalizace a Vědomí. Tady se konkrétně podíváme na to, jak nás limitují naše myšlenkové vzorce a schémata, a často tvoří negativní sebe-naplňující se proroctví (např. když o sobě často přemýšlíme, jako že máme problémy).

6. Bonus: Kyslík, okysličení a životní energie.

Řada lidí dnes trpí chronickou hypoxií (nedostatkem kyslíku), a to jak v kontextu železa, kterým přednášku otevřeme, tak špatnými dechovými vzorci, se kterými ji ukončíme. V posledním segmentu se naučíte prakticky, jak přeprogramovat své dechové vzorce + techniku, kterou jogíni abstinující od sexu používají k tomu, aby zažili orgasmus bez fyzického kontaktu s člověkem či zvířetem.

Přednáška se koná v Ostravě a rád bych tam viděl alespoň část našeho tamního čestného publika, od studentů Performance univerzity (aktuálních i minulých), až po ty, kteří zatím sledují Performance pouze na instagramu. 


Budu se na Vás těšit! Adam Česlík – Performance lifestyle

Performance lifestyle je systém holistického životního stylu a práce na sobě, a to z pohledu:

  1. Těla (optimalizace cirkadiánního rytmu, výživy, metabolismu, zdraví střev a další). Viz třeba protokoly.
  2. Mysli (neuro-optimalizace a porozumění a vyrovnávání svého neurotypu/typu osobnosti. Viz kurz Neurotypy.
  3. Vědomí (práce s Egem, integrace nevědomí, cesta k pravému Já). Zde jsme vydali kurzy jako Supernatural, Fragmenty Já a další.

Adam Česlík

Je vystudovaný psycholog, přes 10 let poradce v oblasti tréninku, výživy, v posledních letech pak vytvořil Holistický přístup ke zdraví těla, mysli a Vědomí, který učí na Performance škole.

Poslední roky je jeho hlavním tématem zájmu výzkum lidského Vědomí a teprve poslední rok jsem (píšu to přeci jen já o sobě :D) začal veřejně vystupovat s těmito tématy a učit je i veřejnost.

Proč tak dlouho nebyly přednášky?

Poslední veřejná Performance přednáška se odehrála skoro před rokem (Performance neurotypy 3.0), a jsou to skoro tři roky, co byly přednášky bez omezení (jinak jsme je v podstatě dělali vždy současně online, tentokrát už ne). Po tuto dobu jsme se primárně (v podstatě každý měsíc) věnovali Performance univerzitě a vytváření našich video-kurzů. Nadešel ale čas, sejít se naživo!

Studenti různých ročníků Performance univerzity, absolventi kurzů Supernatural, účastníci workshopů a seminářů, klienti našich protokolů, ale i lidé z venku! A k tomu právě bude sloužit nová sezóna Performance přednášek, kterou odstartujeme rovno oblastí Vnitřní práce na svém Vědomí, ale můžete se těšit také na přednášku z oblasti Holistického zdraví, metabolismu a výživy nebo neuro-optimalizace (což jsou 4 základní bloky / kvadranty toho, čemu se věnujeme).

Budu se na Vás těšit – Adam Česlík

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..