Holistický přístup Hormonální optimalizace Potraviny Přednášky

Nová video-přednáška: Holistická výživa a optimalizace životního stylu

Na četné žádosti jsme nakonec přeci jen zpracovali záznam z Ostravské přednášky, který jste si  žádali hlavně kvůli problematice hormonální optimalizace a estrogenní detoxikace, najdete v ní ale ještě daleko větší a honosnější témata!

Přednáška obsahuje pět hlavních témat z oblasti životní energie, výživy, optimalizace zdraví, hormonů, a hlavně výživy (kdy se komplexně podíváme na výhody i nevýhody rostlinné i živočišné stravy). 


Přednáška má 3 hodiny 40 minut profi záznamu, obsahuje 70 vnořených slidů (na druhém obrázku se můžete podívat v praxi jak to vypadá dobře) se všemi informacemi, a jako bonus u ní najdete PDFKO s estrodetox protokolem (které tam ještě není), který je popsán v přednášce.

Jedná se o nová a nečekaná témata, která uvádějí naše nové protokoly, a můžete je konzumovat jako doplnění Holistického protokolu, nebo i samy o sobě (pak ale může být dobrá základní orientace v Performance lifestyle).  

Pokud jste nikdy žádnou naši přednášku neviděli, tak tady máte jednu z nejlepších (informačně ne epicky😅).


V rámci přednášky je na rozdělené obrazovce paralelně profi video a slide z prezentace (podobně jako u všech přednášek a seminářů od loňského září).


Co je to Holistická výživa?

Holistická výživa je mnohem více než jen nástrojem pro přeměnu postavy nebo zdravější životní styl. Je mnohem komplexnější než počítání kalorií a makroživin, a mnohem variabilnější než dodržování jednoho výživového směru. Přesto intuitivní.

Je o pochopení mikronutrientů potřebných pro všechny úrovně našeho zdraví – od buněčné úrovně, až po energii, vzhled a celkové zdraví.

Je o návratu k uvědomělému stravování, a doplnění všeho, co Vám mohlo celé roky unikat a nenápadně tak vychylovat Vaše zdraví. Vydejte se spolu s námi na cestu za novou úrovní a pohledem na výživu jako takovou.


Přehled témat nové přednášky:

V rámci této video-přednášky s vnořenou prezentací (celkem skoro 4 hodiny) se podíváme na řadu nových a praktických témat z oblasti zdraví, energie, optimalizace hormonů, detoxikace a hlavně výživy a mikronutrientů. Jedná se o sérii samostatných témat, které mohou změnit Váš život razantně k lepšímu. Můžete je využít jako doplnění Holistického protokolu nebo přednášku konzumovat i samu o sobě. 

  1. ŽELEZO – TRPÍME ANÉMIÍ NEBO NAOPAK NADBYTKEM ŽELEZA?
  2. ŽIVOČIŠNÉ VS ROSTLINNÉ STRAVOVÁNÍ – KVALITA, KDE NAKUPOVAT, MIKRONUTRIENTY, A CO SKUTEČNĚ POTŘEBUJEME ZE STRAVY?
  3. ROSTLINNÉ ANTINUTRIENTY: ROZBOR PĚTI NEČEKANÝCH POTRAVIN.
  4. ZAHLCENÍ ESTROGENNÍMI SUBSTANCEMI + PROTOKOL JEJICH DETOXIKACE
  5. JAK ZVYŠOVAT OKYSLIČENÍ TĚLA I MYSLI: NEJEN O PRÁCI S DECHEM

+ PROBLEMATIKA SUPLEMENTACE OMEGA 3: A JAK JE DOPLŇOVAT

+ V nejbližší době Vás tady bude čekat jako bonus ke stažení .pdf estro detox protokol s linky na jednotlivé části. 


Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..