Holistický přístup Performance lifestyle

5 faktorů které optimalizovat pro radiální zdraví a efektivitu v životě (+ ranní rutina)

5 faktorů (aneb hlavních oblastí), na které se zaměřit pro maximální možnou optimalizaci.

V kvantu informací které sdělujeme, a v komplexitě témat, kterým se v Performance lifestyle věnujeme, je někdy snadné pro stromy nevidět les. Aneb v běžném životě to může člověka někdy vést k nadměrnému zaobírání se extrémními detaily (např. obsesivní zaobírání se jídlem nebo zdravím střev), místo toho, aby se soustředil nejprve na základní oblasti, které všechny dohromady skoro nikdo nedělá správně, a už jejich základní optimalizací dosáhnete až 80% všech výsledků či zlepšení, a to v podstatě ve všech oblastech života (zdraví, emoce, spokojenost, výkonnost, práce, postava atd.).

Na videu výše najdete 5 těch úplně nejdůležitějších oblastí pro optimalizaci na každý den. Které v konečném důsledku mohou být efektivnější než investice do desetitícových biohackerských zařízení, roky testování a běhání pro profesionálech nebo extrémně nepohodlné a náročné diety.

🔸V našem úvodním PL: HOLISTICKÉM PROTOKOLU se přitom naučíte optimalizovat nejen těch pět zmíněných, ale ještě osm dalších oblastí životního stylu, zdraví a psychiky. A to pomocí série praktických úkolů pro každý týden, které Vás naučí vše optimalizovat jednoduše, hravě a s okamžitým efektem. ❤️


Ranní rutina a bio-optimalizace

Ranní rutina u moře:

  1. Ráno první věc na pláž, oči kontakt se sluncem (dopamin, serotonin, endorfiny), pokožka kontakt se zemí (= uzemnění a snížení zánětlivosti)
  2. Prohloubené nádechy elektrizujícího vzduchu a lehká pohybová aktivita – chůze/klus.
  3. Následně prodýchání se a okysličení těla i mozku (=vyšší tvorba energie v mitochondriích)
  4. Několik pohybových cvičení na uvolnění fascií a aktivaci svalů.
  5. A co vidět nejde tak na závěr moře a skákání ve vlnách (má to svůj spec. účel:D).

Něco podobného v praxi dělám i doma (místo moře ledová sprcha), a to hlavně v zimě! Akorát v teple venku je to mnohem příjemnější!

Zkuste sami zakomponovat rutinu, kdy jdete po probuzení jako první ven! A napište mi až díky tomu vystoupíte z komfortní zóny (zde do komentáře “DO E!”). To se mi to kafrá z tepla, ale beru to jako odměnu za ty rutiny v kose.

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..